Euro 2020 E Grubu M:1 | İspanya 0-0 İsveç | MS | 14 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 E Grubu M:1 | İspanya 0-0 İsveç | MS | 14 Haziran | TRT 1

iki takım euro 2020 elemelerinde beraber oynadılar. Dünya kupası elemelerinde yine eşleştiler ve bu turnuvada da eşleştiler

birbirlerini iyi tanıyorlar. İspanya öyle rahat güvenilecek takım değil. Az gollü olur

cok ilginc bir mac olacagini dusunuyorum...

-ispanya son hazirlik macina u21 takimiyla cikmisti litvanya karsisina...
< mactan once busquet korona oldugundan dolayi tum takim topluca isole oldular tedbir amacli. dolayisiyla mac ispanya u21 vs litvanya mucadelesi oldu.
haliyle son radde de tam olarak turnuva oncesi kendilerini deneyemediler...

kadro da ilgimi ceken durum ise; real madrid den 1 oyuncu bile cagrilmamasi...

barcelonali busquet macta yer almayacak, 100un uzerinde forma giymesiyle tecrubesi hissedilecektir...
bu genc kadro da jordi alba 50 mac uzeri tecrubesi olan oyuncu olarak bu aksam maca cikacak..

son euro da ispanya adina 3 gol atan morata bu aksam oynarsa yine bir euro da gollerle bulusacak mi soru isareti...

- benim adima ise,
ispanya ozelinde ozellikle bu aksam ve sonrasindaki maclarda aday kadro da en one cikacak ,damga vuracak isim , oynarsa > moreno......

isvec te juventuslu klusevski de keza korona yuzunden macta yer almayacak....

her iki takimda turnuva oncesi hafif hazirlik maclari yaptilar gibi rakiplere bakilirsa...
ispanya bir tek portekiz maci istisna cetin ceviz maci yapti son5 mac ozelinde....
isvec ise en zorlu maci finlandiya ile oynadi son 5 mac ozelinde.

genc agirlikli bir kadroyla turnuvaya gelen ispanya nin ne gibi bir derece alacagini merak ediyorum...

ilk 11 de kalede surpriz isim; a bilbao lu simon cikacak...
on 3lude dani olmo da bir diger surpriz bana gore...

macin durumuna gore, sayet moreno oyuna girerse guzel bir verim verecegini tahmin ediyorum.

son olarak maca dair:

433 vs 442 kapismasi izleyecegiz....

guzel bir mac olmasini umuyorum...

cok ilginc bir mac olacagini dusunuyorum...

-ispanya son hazirlik macina u21 takimiyla cikmisti litvanya karsisina...
< mactan once busquet korona oldugundan dolayi tum takim topluca isole oldular tedbir amacli. dolayisiyla mac ispanya u21 vs litvanya mucadelesi oldu.
haliyle son radde de tam olarak turnuva oncesi kendilerini deneyemediler...

kadro da ilgimi ceken durum ise; real madrid den 1 oyuncu bile cagrilmamasi...

barcelonali busquet macta yer almayacak, 100un uzerinde forma giymesiyle tecrubesi hissedilecektir...
bu genc kadro da jordi alba 50 mac uzeri tecrubesi olan oyuncu olarak bu aksam maca cikacak..

son euro da ispanya adina 3 gol atan morata bu aksam oynarsa yine bir euro da gollerle bulusacak mi soru isareti...

- benim adima ise,
ispanya ozelinde ozellikle bu aksam ve sonrasindaki maclarda aday kadro da en one cikacak ,damga vuracak isim , oynarsa > moreno......

isvec te juventuslu klusevski de keza korona yuzunden macta yer almayacak....

her iki takimda turnuva oncesi hafif hazirlik maclari yaptilar gibi rakiplere bakilirsa...
ispanya bir tek portekiz maci istisna cetin ceviz maci yapti son5 mac ozelinde....
isvec ise en zorlu maci finlandiya ile oynadi son 5 mac ozelinde.

genc agirlikli bir kadroyla turnuvaya gelen ispanya nin ne gibi bir derece alacagini merak ediyorum...

ilk 11 de kalede surpriz isim; a bilbao lu simon cikacak...
on 3lude dani olmo da bir diger surpriz bana gore...

macin durumuna gore, sayet moreno oyuna girerse guzel bir verim verecegini tahmin ediyorum.

son olarak maca dair:

433 vs 442 kapismasi izleyecegiz....

guzel bir mac olmasini umuyorum...

Ofansif anlamda begenmedim.

Resim

Üst Alt