Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:3 | Türkiye 2-0 Fransa | MS | 8 Haziran | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç bizim için hedef maçı değil. İyi mücadele edip fark yememek yeterli. İzlanda maçı önemli. O deplasmandan 1 puan alırsak tamamdır. Belki Arnavutlar sahasında bu İzlanda'dan puan alır hatta sonra.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçın başından itibaren çok sert bir tribün ve çok sert bir oyun oynamamız lazım. Fransa'yı dünya kupasında izledik düşük serbesti de güce dayalı oynuyorlar. Sindirmemiz gerekecek. Bence Fransa 1 puana çok soğuk bakmaz fazla açılıp bizi oyun olarak domine etmeye çalışacaklarını yüklenecekleri sanmıyorum.

Milli takım kötü gidince yabancı sınırı tartışmaları başlıyor.İyi gidersek de yabancı sınırı isteyen Şenor'un eli güçlenecek.

Yine de milli takım iyi giderse yabancı tartışmaları azalır.Şenor da zafer sarhoşluğa bu konuyu daha az gündeme getirebilir.

Bu yüzden kazanmamız iyi olur.

Yukari tukursek biyik
Asagi tukursek sakal diyorsun renktas

Maçın başından itibaren çok sert bir tribün ve çok sert bir oyun oynamamız lazım. Fransa'yı dünya kupasında izledik düşük serbesti de güce dayalı oynuyorlar. Sindirmemiz gerekecek. Bence Fransa 1 puana çok soğuk bakmaz fazla açılıp bizi oyun olarak domine etmeye çalışacaklarını yüklenecekleri sanmıyorum.
Çalhanoğlu veya Ünder maçın başında uzaktan bir tane yapıştırsa Allah ne verdiyse yatarız iki gol yememek için. Solda Matuidi oynarsa Zeki onu halleder. Jiruyu stoperlerimiz tutar. Gerisi Allah'a emanet işte bilindiği üzere.

Millilerimiz Konyada olmanin havasiyla Fransiz takimini sahada dervisler gibi evire cevire yenecektir (ironi)

Ciddi olursak: dunya kupasini kazanmış bir takim karsisinda bebelerle sahaya çıkacağız. Bizimkiler icin guzel bir sicrayis maci olabilir. Zevk alalim oyundan yeter. Fazla beklentim yok

Çalhanoğlu veya Ünder maçın başında uzaktan bir tane yapıştırsa Allah ne verdiyse yatarız iki gol yememek için. Solda Matuidi oynarsa Zeki onu halleder. Jiruyu stoperlerimiz tutar. Gerisi Allah'a emanet işte bilindiği üzere.

Şenol'un kendisinden iyi takımlara karşı maç planı genelde tutmuyor. Bu açıdan fazla ümitlenemiyorum yinede.

Şenol'un kendisinden iyi takımlara karşı maç planı genelde tutmuyor. Bu açıdan fazla ümitlenemiyorum yinede.
Hoca sapıtıyor fazla defansif oynatmaya çalışıyor ve normal oyuna göre çıkacak sonuç çıkıyor ortaya. Yoksa milli takım için en iyi hoca olduğunu tartışmaya bile açmıyorum. Oyunculara karşı bir saplantısı yok, esnek davranıyor. Beğeniyorum bu huyunu.

Kaybetmeyiz

Fransa kadro olarak ust seviye,oyun olarak vasat Bana göre

Seyirci avantaji bizde ve takimin morali yerinde,en azindan 1 puan cikaririz

Varane

D6958tIX4AE7sN5.jpg

Kante

D6959A-WkAAXCew.jpg

Griezmann

D6959OTW4AA2ael.jpg

Mbappe

D695-SlWwAAHFYy.jpg
hak

47733

bir puan aliriz kazaniriz diyenler kafami buluyor dunyanin en iyi milli takimi ile oynuyoruz kadromuz bebe dolu umarim tarihi fark yemeden biter baska istegim yok 3 0/deseler maca cikmam

Üst Alt