Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1

D8ks6kFXoAMW3tb.jpg

bu maçı haziran'da yapmak büyük şans. izlanda deplasmanına eylül,ekim,kasım'da gitseydik o soğukta oynamak çok zordu. Şimdi şansımız çok daha yüksek.

Tek sıkıntı fransa maçından sadece 3 gün sonra oynamak. Bu kadar efor sonrası, İzlanda gibi uzak bir deplasman yorucu olacak. Onun dışında sıkıntımız yok.

Little-Known Icelandic Soccer Player Becomes Social Media Sensation Due To His Sexiness

Orda boyle herifler varsa biz kalkip verin 5000 desek bize gulerler heralde
İstisnalar dışında geneli bu tiplerden oluşuyor. Adamlar sporu bilinçli bir şekilde yapıyorlar. Ayrıca şunu da öğrendim. Pubda eğlence dışında yaptıkları tek şey spor. Zaten başka bir aktivite yok. Bir de kaplıcalara gidiyorlar. Bir ara bende gideceğim. Yalnız şunu söyleyeyim. Kira ve Yiyecek çok ama çok pahalı, bunun haricinde güzel ülke, ve yaşanılabilir.

Cok kritik mac, bunu da alirsak hem avrupa’da dikkatleri iyice uzerimize cekeriz hem de grupta cok ciddi avantaj yakalariz.

Ote yandan, buyuk galibiyetlerden sonraki maclar cok tehlikelidir tabi, umarim zafer modundan cikarlar 2 gun icinde.
Beraberligin bile iyi sonuc oldugunu ve macin berabere bitecegini dusunuyorum.

Uzun suredir izledigim en karakterli milli takim bu, umarim sans da yardim eder.

Bu maçı kazanırsak 7de 7 mümkün.

Ama rehavete kapılmamalıyız.

Favori İzlanda gibi hazırlanmalıyız.

Üst Alt