Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:8 | Fransa 1-1 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fransa Milli Takımı'nda N'Golo Kante sakatlandı. İzlanda ile deplasmanda karşılaşan ve mücadeleyi 1-0 kazanan Fransa'da maç öncesi sakatlandı...

Maç öncesi 11'ler açıklandığında kadroda yer alan yıldız futbolcu ısınırken yaşadığı sakatlık sonrası 11'den çıkarıldı.

Kante'nin yerine Moussa Sissoko mücadeleye 11'de başladı.

A Milli Takım'ın Fransa'yı Konya'da 2-0 yendiği maçta sakatlığı nedeniyle oynayamayan Kante pazartesi günü oynayacağımız mücadelede de forma giyemeyecek.

Twitter'da Şenör hoca, Fatih hoca'yı arayıp taktik alsın gibi şeyler görüyorum şaka galiba. Adamlar 45 dakika kontra dışında üzerimize gelmediler zaten. Arkaya attıkları uzunların hepsin de de sıkıntı yaşadık. PSG üzerimize gelse fişi çekerdi ilk yarıdan. İkinci yarı da ki fiziki mücadelemiz iyiydi taktiksel olarak ben çok artı bir şey görmedim gereksiz abartılıyor o maç.

Twitter'da Şenör hoca, Fatih hoca'yı arayıp taktik alsın gibi şeyler görüyorum şaka galiba. Adamlar 45 dakika kontra dışında üzerimize gelmediler zaten. Arkaya attıkları uzunların hepsin de de sıkıntı yaşadık. PSG üzerimize gelse fişi çekerdi ilk yarıdan. İkinci yarı da ki fiziki mücadelemiz iyiydi taktiksel olarak ben çok artı bir şey görmedim gereksiz abartılıyor o maç.

Yalnız milli takım ile kulup takımlarını kıyaslamak doğru olmaz.Bir tanesi sene boyunca beraber öburu çok kısıtlı zamanda.Psg maçı abartılacak kadar iyi değildi ama çok kötu de değildi.

bence burdaki asıl tezat şenol güneş bu adamları 4 ay önce yenmiş zaten

adam fatih hoca açıp bana sorsaydı dese ne olacak :)

şaka bir yana ne lüzumsuz tartışma yav

korkma titreeee :asd:

şaka bi yana umarım böyle bişey yaşanmaz.
şu anki soyları her ne kadar ikiyüzlü olsa da milli marşlar bu tarz basitçe eğlencelerde al aşağı edilecek değerlerden değil.
siyasilerinin şerefsiz tutumunu tüm fransız halkına mâl etmemek lazım.

Katılıyorum. PSG ligimizdeki diğer takımlar gibi kapalı oynamadı. Biz de bu sebeple fırsatlar bulabildik abartılacak bir maç değildi, amaçsız ve gereksiz preslerle dolu bir maçtı. Mücadele iyiydi ama oynanan oyunun bir amacı yoktu.

Mert

Merih - Kaan - Caglar

Zeki - Ozan - Okay - Mahmut - Umut Meras

Burak - Yusuf

Tam 3-5-2 lik maç bizim PSG maçı ile muakayese etmeyin biz 33-34 yaşında bekler ile 3-5-2 oynadık iyi stoperlerimiz var Zeki ve Umut gibi genç git gel yapacak iyi beklerimiz var Zeki zaten Lille de 3'lü savunmanın beki olarak birçok maçta oynadı Şenol'un aklı varsa 3-5-2 oynar.

Fransa zaten lider olur ama bizim için henüz hiç bir şey belli değil garantilediğimiz bir şey yok İzlanda'nın 6 puan önünde olabiliriz ancak evimizde İzlanda'ya yenilirsek 3. olur ve gruptan çıkamayız. Her şey evimizde oynayacağımız İzlanda maçına bakıyor. Yenersek ya da berabere kalırsak biz çıkarız, mağlubiyette onlar çıkar.

İzlanda bize ters geliyor evimizdeki maçta İstanbulda bizi yenebilirler bence İzlanda'nın da gruptan çıkma adına en az bizim kadar şansı var.

siyaset ve türevlerini yapmak.

ne siyaseti

daha önce psg maçlarında neuxatel maçlarında yaşanmış kötü olaylar olmasın diye insanları uyarıyorum

hatta ben söylemiyorum dün uefa ve tff yetkilileri de görüşmüş bu konuyu

açık bir güvenlik sorunu var maça gidecek insanlar için ve bu konuda güven vermeyen bir otorite var karşı tarafta

bunu hatırlatıyorum sadece

Ozan kesinlikle oynamamali hataya musait bir arkadas. abdulkadir oynamali

Izlanda macinda iyi degildik ilk yari ama 2 golde de bu salatalik yedirdi golu.

Ve sol bekimizede guvenmiyorum. Insallah Coman'i durdurur. Encok ona dikkat etmemiz lazim

Üst Alt