Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:8 | Fransa 1-1 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1 - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Denenmeli ama şenol hoca denemeyecektir.Şu takıma abdulkadir cengiz falan da girecek.Cenk devre arası oynayacağı bir yere gitmeli.Yoksa burak takozuna kalacağız.
Evet kesinlikle onemli. Belki bir forvet cikis yapar bu sezon diye umuyorum ama nerden gelecegeni bilemiyorum. Cenk suan en iyi forvetimiz. Neyse ya su Izlanda macinida sag salim alalimda keyifimizi planimizi o zaman kurariz.:D

ayakta kalsa takımı iki seviye atlatır

nasıl yapar bilmiyorum ama bir topu doğru açıyla sürmeyi bir de ayakta kalmayı öğrenmesi lazım

emre'ye dair ümitlerim kendisini her izlediğimde azalıyor.

oynamadığı zamanlar girsin de hareket getirsin diyorum ama yaptığı bazı işler o kadar akıl dışı ki katlanmak zorlaşıyor.

topsuz oyunda hiç yok, nereye koşacağını bilmiyor.

top ayağındayken de gözlerini kapatıp dripling yapıyor.

keşke düzelse ama hiç emare yok.

Merih ve Çağlar İngilterenin tandeminde olsa fiyatları 80 milyondan başlardı.

Marcao yerine Merihi almalıydık.
Tam Fatih hocalık bir stoper.

Bizim Ozanın artık esamesi okunmaz. İkisi de çok büyük kalite.
Bir adam akıllı forvetimiz olsa yeter, ama yetişmiyor işte. 34 lük Burak dili dışarıda oynuyor.

Gscimbom mobil

Merihin bence juve'den kiralık gitmesi lazım devre arası.Çunku fiziği ile iş yapan bir adam ve oynamadıkça git gide dusecektir.

Çocuklara helal olsun, müthiş mücadele ettiler. Çok değerli puan. Şöyle bakalım: İzlanda ile berabere bile kalsak turnuvaya katılmayı garantiliyoruz. Yenilirsek de deplasmanda Andorra'yı yenip çıkabiliyoruz.

Üst Alt