Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:8 | Fransa 1-1 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1 - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Irfan Can iyi oynadi. Takimda calim atabilen ender oyunculardan. Pas kaliteside fena degil. Irfan her turlu oynar bu milli takimda

Ozan arkadasimiz hataya musait bir oyuncu. Dun bunun yanindan akip akip gittiler. Asla 11 oyuncusu olamaz

Merih’in pasaportu dogru bir ulkeden olsa minimum 50 milyonluk adam. Zeki’yle Merih’i goremeyen 3 buyuklerin scout ekiplerinin tamamini kovardim.

Yok canım ne gerek var..

Albayrak gibi bir adamın transfer görüşmesine gittiği bir ortamdan her türlü rezillik beklenir.
Bu arada hemen albayrak savunması yapmayın.Albayrağın bu klüpde görev alması kadar doğal bir durum yok.Ama farklı görevleri yerine getirmesi gerekiyor.

Ondan sonra türk futbolu neden gelişmiyor.Türkiyenin en büyük hocası,oyuncu yetiştirmesini beklediğimiz adam hala selçuk gibi yetersiz adamı oynatıyor yahu..Belhanda gibi adamın yetersiz olduğunu göremiyor..

Bu düşüncenin melih,zeki gibi adamları görmeleri mümkün mü..

Fransa Spor Bakanı Roxana Maracineanu: "Asker selamından dolayı UEFA'dan Türkiye'ye emsal niteliğinde bir ceza bekliyoruz."

EG6kiipX4AUwH4R

Lucescu: "Benim 2. ligde oynarken keşfettiğim Mehmet Zeki Çelik'i Lille aldı; şimdi Şampiyonlar Ligi'nde oynuyorlar. Milli Takım'da Merih'i oynattım, 21 yaşındayken, onu da Sassuolo aldı. Şimdi Juventus'ta oynuyor. Önemli olan oyunculara zamanı ve hata yapma şansını vermek"

Üst Alt