Euro 2020 F Grubu M:1 | Almanya 0-1 Fransa | MS | 15 Haziran | TRT 1 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 F Grubu M:1 | Almanya 0-1 Fransa | MS | 15 Haziran | TRT 1

Topçuları robotlaştırarak daima başarılı olamazsın aga bazen serbest bırakacaksın bireysel yeteneklere güveneceksin he bu panzerlerde yetenekli ne kadar topçu var orası meçhul

tekrar diyorum endüstriyel futbolun canı cehenneme

eskiden nasıldı ki futbol, şu maçta ne hoşunuza gitmedi mesela almanya'nın hücumda etkisiz olması mı?

milli takımlarda çalışmaya süre yok diye iyice risksiz garantici bi futbol oynanıyor son yıllarda doğru da bu turnuva güzel başladı bence, euro2016 ve dk2018'den net daha iyi şu ana kadar

Futbol acilen bireysel oyun olduğu günlere geri dönmeli

Defans yapmak ofans yapmanın önüne geçtikçe günden güne popülaritesi kalmayacak.

O yüzden Fatih Hocam 2000 yılına dönmeli ve bir adet de Hagi bulmalıyız admirim.

Hakikaten basketbolun popülaritesi de böyle arttı son zamanlarda. Hücum süresi 30’dan 24’e düştü. Oyun hızlandı. Oyunculara serbestlik tanınmaya başlandı iyice. 65-60 biten maçlar 90-88 biten maçlara dönüştü. Savunma şart elbet ama kimse kör dövüşü izlemek istemiyor. Güzel basketler görmek istiyor, hızlı oyun istiyor. Futbolda da gol görmek istiyor tabiki.

Futbolun ABD’de bu kadar popüler olmadığı yıllarda adamların şöyle bir sözü vardı: “0-0 bitme ihtmali olan bir şeyi neden izleyeyim?” Düz mantık, garip ama çok da absürd diyemiyorsun.

eskiden nasıldı ki futbol, şu maçta ne hoşunuza gitmedi mesela almanya'nın hücumda etkisiz olması mı?

milli takımlarda çalışmaya süre yok diye iyice risksiz garantici bi futbol oynanıyor son yıllarda doğru da bu turnuva güzel başladı bence, euro2016 ve dk2018'den net daha iyi şu ana kadar
kesinlikle çok güzel bir turnuva oluyor. yıllar sonra ilk defa heyecanla maçları takip ediyorum. umarım yarın yeneriz de bu güzel turnuvadan erken elenmeyiz

O yüzden Fatih Hocam 2000 yılına dönmeli ve bir adet de Hagi bulmalıyız admirim.

Hakikaten basketbolun popülaritesi de böyle arttı son zamanlarda. Hücum süresi 30’dan 24’e düştü. Oyun hızlandı. Oyunculara serbestlik tanınmaya başlandı iyice. 65-60 biten maçlar 90-88 biten maçlara dönüştü. Savunma şart elbet ama kimse kör dövüşü izlemek istemiyor. Güzel basketler görmek istiyor, hızlı oyun istiyor. Futbolda da gol görmek istiyor tabiki.

Futbolun ABD’de bu kadar popüler olmadığı yıllarda adamların şöyle bir sözü vardı: “0-0 bitme ihtmali olan bir şeyi neden izleyeyim?” Düz mantık, garip ama çok da absürd diyemiyorsun.

Amerikalı dingiller dunyanin en boktan ve sıkıcı sporu olan beyzbolu bayılarak izliyorlar o yuzden onlar bu hususta konuşmasın.

kesinlikle çok güzel bir turnuva oluyor. yıllar sonra ilk defa heyecanla maçları takip ediyorum. umarım yarın yeneriz de bu güzel turnuvadan erken elenmeyiz

abi anlamadım ki neye yakınıyor millet ne güzel maç oldu yav diye geldim futbol bitti muhabbeti dönüyor, tamam futbol gittikçe daha sıkıcı oluyor denebilir zaten özellikle milli turnuvalar ve bi süre sonra popülaritesi düşecek ama şu ana kadar euro2020 üzerinden bu yorumu yapacak bi durum göremedim keşke böyle devam etse turnuva

Yav ben koşmayan ama iş yapan 10 numarada görmek istiyorum takımda, Keita gibi sağ ayaklı sağ kanat oyuncusu da. Bir tane teknik direktör çıkıp eski usul sistemlerle yenileri tokatlasa ne güzel olur.

Onlar en iyi bildikleri spor olduğunu iddia ettikleri basketbolda bile Dandikoumpo’yu süper yıldız sanıyor rengim. İzlediklerini de anlamıyorlar kısacası.
Nbain geldigi noktadan hic memnun degilim rengim. Smaç basmak disinda bir halt yapamayan herif iki mvp alıyor. Gobert gibi ömer aşık dengi bir adam bile neredeyse mvp alacak. Yeni katılan gencolar kurtaramazsa 2-3 seneye Ulu King, curry, durant, kuvay, paul vs masadan ayrıldıkça nba iyice eurocupa dönecek.

Turnuva net daha iyi son iki turnuvaya göre de garantici futbol muhabbeti daha iyi olmasına engel. 90ların futbolu sanıyorum admirin kastı ki o dönem futbolcular üzerinden tanımlanan futbol bugün hocalar üzerinden tanımlanıyor bu da alınan keyfi azaltan bir durum. Yetenek konuşuyordu o dönemlerde , bu gün aynı heyecanı kesinlikle vermiyor hiç bir organizasyon ligler dahil. Futbolun gittikçe keyifsizleştiği bir gerçek.

Üst Alt