Euro 2020 F Grubu M:2 | Portekiz 2-4 Almanya | MS | 19 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 F Grubu M:2 | Portekiz 2-4 Almanya | MS | 19 Haziran | TRT 1

mac zamanina dek saha ici ve kadrolara dair yorum eklemeden once ;

portekiz sansi mi desem bilemedim...

-son euro 2016 finallerinde kendi grubunda macaristan ve izlanda'nin ardinda kalip ,yine de en iyi 3.ler arasina girip kupaya uzanmalari...

hatirlayalim o gunu ;

euro 2016 da gruplarini 3.bitiren 6 ulke ve beraberinde ortaya cikan en iyi 3.ler de siralama su sekilde olmustu:

slovakya 4 puan
irlanda 4 puan
portekiz 3 puan ( kupaya uzandilar sonrasinda)
k irlanda 3 puan
turkiye 3 puan
arnavutluk 3 puan

gol averaji yuzunden elenmistik arnavutlukla beraber......

Neuer
Kimmich Hummels Rüdiger Gosens
Kroos Gündogan
Gnabry Müller Sane
Volland​

Löw bu kadroyu cikarsa en az 1 puan alir. Havertz, Musiala ve Werner yedek olur.

ayni 11le cikmis yine mal
kimmich gibi cok kral bir b2b oyuncun var ama herifi sag tarafta mundar ediyorsun
ilkay ve kros gibi narin topculari yine ezeceklerdir bu macta da

fransa macinda almanlari begenmistim genel anlamda...
siritan isimler ilk macta,ozellikle havertz,gnabry...sonradan yorulan muller...

ilk macta ilkay macin kimi anlarinda one yakin oynadikca almanlar daha tehlikeli olmustu,... emre can sonradan oyuna girip kisa sure yer almasina ragmen gobekten iyi toplar ceza icine dogru duzgun paslar servis etmisti ,-kimmich ile de iyi pas yollari yapmisti kisa surede...
ben emre nin sonradan yine oyuna girip maca etki edecegini dusunuyorum.

ilk 11 ozelinde, basta da dedigim gibi, ilkay'i mancity nin epl de sezon boyu one yakin kullanip bir cok gole imza atmasina asist yapmasina yol acmis oldugunu goz ardi etmemeli alman hoca....
kroos pas dolasiminda defansla kopru vaziyetinde, bu sekilde fazla one cikmadan devam etmeli kroos, ilkay'i mac icinde biraz one yollamalilar efektif olmak istiyorlarsa.

gnabry formsuz gozuktu ilk mac, istedigi toplari alamadi,,bu oyuncu da ilkay gibi, kulup takiminda daha farkli performans sergilemisti ilk mac ile karsilastirdigimda...
havertz ve werner kulup takimlarinda sezon sonuna dogru form tuttular. bence istenilen duzeyde degiller ilk 11 ozelinde ilk maca baktigim vakit...

2.macta biraz daha cabalamalilar ozellikle alman on 3lusu...

portekizi de begenmemistim macarlar karsisinda son 10 dakika haric...
jota biraz sade oynamali ,topu ronaldo ile bulusturmali.... ilk macta cok top ezmisti.

portekizin defansif performansini bu mac ozelinde ayri bir merak ediyorum. ilk defa net test edilecekler bu finallerde.

guzel cekismeli bir mac olmasini umuyorum.

Üst Alt