EURO 2020 Final | İtalya (3) 1-1 (2) İngiltere | Pen. | 11 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbol da artik teknik ve taktigin ne kadar önemli oldugunu turnuva boyunca görmüs olduk

Ilk mactan itibaren teknik ve taktik olarak Italya gücünü göstermisti zaten,kesinlikle hak ederek kazandilar

Umarim Birgun Bizde futbol olarak bu seviyeleri görebiliriz

Futbol da artik teknik ve taktigin ne kadar önemli oldugunu turnuva boyunca görmüs olduk

Ilk mactan itibaren teknik ve taktik olarak Italya gücünü göstermisti zaten,kesinlikle hak ederek kazandilar

Umarim Birgun Bizde futbol olarak bu seviyeleri görebiliriz
Birlikte hareket etmek mühim. Finali kaçırdım turnuvayı da çok takip edemedim ama denk geldiğim italya maçlarında gördüğüm kadarıyla birlikte savunup en kısa sürede rakip sahaya nası ilerleriz şeklinde oynadı İtalya. Sonuçlarını da aldılar. Grup aşamasında ayağı yere basan tek kuluptu. Sürpriz bir şampiyonluk olmadı yani.

GSCimbom Mobile App

Son dakika oyuna aldığı 2 oyuncuda penalti kaçırdı. Bu kesinlikle tesadüfi degil ve buyuk bir hata. Finale falan gelmesi bu saatten sonra onemsiz. Southgate Londra sokaklarinda linclenmelidir

@At Kafası

senin ki çok kötü kullanmış yaw ellerim bağlı çıkarırım şu penaltıyı
bok gibi vurdu ucude. southgate nasil bir adam anlamadim ya ayaga soguk olan adamlara vurduruyor, oyuna katkisi olmayan adamlari suclu etti simdide.

sakaya gelince butun mac bok gibi oynadi, bu kadar kotu bir futbolcu degil kesinlikle. atmosferi ve baskiyi kaldiramadi bence. penalti attirmak buyuk hata bunu southgate gormedigise kordur.

Üst Alt