EURO 2020 Son 16 | Belçika 1-0 Portekiz | MS | 27 Haziran | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 Son 16 | Belçika 1-0 Portekiz | MS | 27 Haziran | TRT 1

#BEL XI: Courtois, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Meunier, Witsel, Tielemans, Thorgan Hazard, De Bruyne, Eden Hazard, Lukaku.

#POR XI: Patricio, Dalot, Pepe, Dias, Guerreiro, Palhinha, Moutinho, Sanches, Silva, Jota, Ronaldo.

3lü oynayan belçika'ya karşı, 4lü oynayan portekiz. Son yıllarda 3lü oynayanlar, 4lü savunma oynayan takımlara genelde üstün gelmeye başladı, özellikle bu turnuvada çok barizdi

belçika çok net favori. Tek dezavantajı savunması. Vertoghen, Vermaelen ve Alderweild yaşlandı artık. Denayer ve Boyata'da lider ve büyük stoper değil
343 belcika versus 451 portekiz....
portekiz'in bu mac ozelinde ne gibi defans performansi sunacagini merak ediyorum sahsen.
yumusak kaliyorlar gozlemledigim kadariyla...

belcika da hazard kardesler ayni anda sahada, ozellikle kucuk olani defansa kanadindan cok yardim ediyor, bu onlar adina arti bir durum diye dusunuyorum.

portekiz de jota kanadina yardima gitmezse, munier ordan iyi bindirmeler yapar gorunuse gore...
pozisyon verme ve gol yeme konusunda bu turnuvadaki portekizi begenmedim sahsen. sayet kdb >lukaku'yu topla fazla bulusturursa gol,goller olmasi olasi....

belcika adina tek soru benim gordugum; abi hazard'in mac genel performansi.
ne kendisi ne kdb(cl finalinde sakatlandi) tam hazir olmadan grup maclarinda sure aldilar. kdb kaldigi yerden devam eder gibi bu aksam...hazard asil soru isareti ofans duzeninde bence.

ortada formda epl sezonu gecirmis tielemans mevcut, surpriz sutlari,arkaya paslari ile tehlike teskil edecektir suphesiz.. witsel ise tatli sert performansiyla portekizin top yapmasina engel olamaya claisacaktir.

ben belcika tarzini mancini donemi italyasina benzetiriyorum. pas hizi, oyun hizi,sadelik,kollektiflik vs bakimindan.

hak eden kazansin elbette...

kisisel tercihim, gonlumden gecen belcika nin kazanmasi.

guzel bir mac olmasini umuyorum.

Olm nasil basariyosunuz bilmiyorum ama buyuk is yaptiginiz.Goruntu aktarimi geriden gelip ses onde olsa anlayacam da sesin arkadan gelip goruntunun onden gelmesi buyuk basari gercekten.Yillardir bi cozemediniz senkron isini.Anca yandaslariniza para aktarın Trt uzerinden.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt