EURO 2020 Son 16 | İngiltere 2-0 Almanya | MS | 29 Haziran | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 Son 16 | İngiltere 2-0 Almanya | MS | 29 Haziran | TRT 1

1918 ve 1945 yıllarında İngiltere galibiyetiyle sonuçlanan maçın 3.ayağı (bu sefer topla oynanacak tank yasak)
NOT:Almanya kaybederse bizde kaybederiz.

monitorun görüntüsünü alabiliyormus işveren diye söylentiler var katılır mısın

Böyle birseyin yasal oldugunu sanmam. Ayrica bizim patronun böyle islere aklinin erecegini düsünmüyorum, herif daha dogru dürüst email yollamasini bile beceremiyor.

Bakarim ya kafama göre takilirim. Yoksa olmazsa giderim toplanti salonuna orada projektör var , telefonu baglayip maci izlerim.

Deutschland Über Alles diyelim bu maçlık.

1-Aklı başında gurbo kardeşlerimiz
2-İngiltere'ye karşı sportif ezikliğimiz

beni Alaman saflarına kattı. Hayırlısı bakalım.

Böyle birseyin yasal oldugunu sanmam. Ayrica bizim patronun böyle islere aklinin erecegini düsünmüyorum, herif daha dogru dürüst email yollamasini bile beceremiyor.

Bakarim ya kafama göre takilirim. Yoksa olmazsa giderim toplanti salonuna orada projektör var , telefonu baglayip maci izlerim.

bizim burda yeni bir program kuruldu bilgisayarlara cesitli bilgileri toplayabiliyorlarmis. nexthink endpoint collector diye birsey.

sonucta dedigin gibi yasal degil böyle seyler ama bu konulardan basi agriyan birini biliyorum

İngiltere: Pickford, Walker, Stones, Maguire, Trippier, Phillips, Rice, Shaw, Saka, Sterling, Kane

Almanya: Neuer, Ginter, Hummels, Rüdiger, Kimmich, Goretzka, Kroos, Gosens, Havertz, Müller, Werner.

hay senin gibi hocanın abv southgate . güzelim squad'ın anasını aglattı
chilwell öldü mü yaw 1dk süre alamadı herif cl kaldırdı

Üst Alt