Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:2 | Türkiye 0-2 Hırvatistan | MS | 28 Mart | TRT 1 - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:2 | Türkiye 0-2 Hırvatistan | MS | 28 Mart | TRT 1

Ters ayaklı kanat fantezisi olan bir hoca yönetiyor takımı. 4 kanat oyuncusunun 3'ü ters ayak. Kerem topu taşıyıp arkasına bakıyor Ferdi içeri doğru koşuyor ters ayaklı olduğundan. Rakip zaten erken öne geçti kapattı orta alanı. Sıkışa sıkışa bir hal oldu oyun. Ben bu kadar oyunu okuyamayan hoca görmedim. Ferdi'yi sağ beke koysa veya Kerem'le Cengiz'in yerini değiştirse belki de daha fazla pozisyon bulacaktık. Biraz açardık rakibi.

Hırvatlara yenilmek normal bir şey de sorun diğer maçlarda.

Bizimkiler diğer maçların da en az 2 tanesinde takılacaktır. Diğerlerini firesiz geçsek neyse ama fazla bir ihtimal vermiyorum.

FsVYXjiXoAAtPv0

En berbat oyuncu Cengiz benim gözümde. Gram ilerleme yok. Hala bildigin el freni. Avrupa sampiyonasindan bu yana degisen bisey yok, ayni düzen ne bir ortasi tutar ne bir sutu, asirtma dener top hep yüzde 80 ayni yerden cikar. 2020'yi hatirlatiyor bildigin.
Ayrica Merih ve Caglar'la olmaz bundan sonra. Oraya kan degisimi lazim. Her gelen top hemen hemen gol oluyor.

Kuntz’un gönderilmesine karşıyım ama illla şutlanacaksa Sergen gelmeli. Yılda ciddi 3-5 ciddi maça çıkmak tam Sergenlik iş. Fazlası geriyor Sergen’i. Tam konsantre olur. Hem rahat kişiliği de olumlu yansıt bence bizim milli takım hep çok gergin.

sol tarafı felc etmiş oldu bu oyunu ile

kereme pas atmadı herif resmen eksik oynattı solda
Kerem top oynamadiki. Ferdi kendi biseyler denedi, becerdide ama digerleri ayak uyduramadi. Gol atacak net bir tane oyuncu yok, sirf bu mac icin degil genel anlamda. Cenk'le felan olacak is degil, düsüste zaten cogu yerli oyuncularimiz. Ceza sahasi disindan bir tane var o da Hakan zaten. O da sakatlandi..

Cengiz'e acayip uyuz oldum yine. Her topu ezdi.

Topu sola çek sonra şut çek. Başka hiç bir opsiyon yok bu adam için. Repertuarı bu kadar kısıtlı bir kanat oyuncusu. Bak bizim Kerem 2 senede kendini nasıl geliştirdi, kaç senedir Avrupa'da oynuyorsun hâlâ aynı oyun şeklinde takılıp kalmışsın.

Bugün 80 dakika oynaması da rezillik.

Üst Alt