Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:3 | Letonya 2-3 Türkiye | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:3 | Letonya 2-3 Türkiye | MS | 16 Haziran | TRT 1

Arda Güler nasıl 17 milyon euro ediyor şişiriliyor anlamak mümkün değil. 18 yaşındaki bir futbolcu için Fiziği rezalet ötesi. Yoldan geçen herhangi bir zarganayı çevirip arda güler ile kıyaslasak fazlası olur eksiği olmaz. Böyle bir oyuncunun milli takımda 11 çıkması için hakan çalhanoğlunu ön libero oynattık tam rezalet.
Yedeğimiz de Dortmund'un orta sahası duruyor sırf şu balon oynasın diye.
Neymiş "cok yetenekliymiş" ne kadar yetenekli? Sergen ve Tümer de yetenekliydi.
Yani bu çocuk nerde oynar? Real, Bayern, Manu?
Abiii gavi 18 yaşında Bellingham 19 yaşında, ben Musiala'nin 2 sene önceki halini de biliyorum.
Yani Arda evet yetenekli ama daha ham olmamış oyuncu bişey ispat etmedi.
Ha dortmund alır ben gelistiririm der gelistirir mi onu bilemeyiz emre mor'u geliştiremediler.
Öyle her yetenekli oyuncu Öyle olmuyor ya bi olsun ondan sonra şişiririz.
A. Madrid Felix'e 100 milyon verdi, niye?
Ben bu çocuğu geliştirir en iyi futbolcu yaparim dedi.
Şuan adi bizle geçiyor artik ya tutmadı felix bile tutmadı ama bu Arda Güler nasıl dünya yıldızı olacak nasıl bu kadar eminler anlamış değilim.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Golü attıran barış ama herkes irfan'a koşmuş. Nasıl bizim taraftar her maç sonu üçlüyü hak eden oyuncuya cektirtiyorsa futbolcular da böyle olmalı. Hadi irfan sen golü attın barış'a koşmadın, bu futbolcuların hiç mi beyni çalışmıyor. 1 tanesi de Barış'a doğru koşmaz mı? Kimseye hak ettiği degeri veremiyoruz maalesef.

Barış galatasarayli diye demiyorum bunu. Bu golde, golden çok al da at diye pasi çıkarana koşmak dururken herkes gol atanın peşine düşmüş. Türk futbolu gelişmez bu kafayla.

Arda Güler nasıl 17 milyon euro ediyor şişiriliyor anlamak mümkün değil. 18 yaşındaki bir futbolcu için Fiziği rezalet ötesi. Yoldan geçen herhangi bir zarganayı çevirip arda güler ile kıyaslasak fazlası olur eksiği olmaz. Böyle bir oyuncunun milli takımda 11 çıkması için hakan çalhanoğlunu ön libero oynattık tam rezalet.
Dur naapiyosun kardeş fanboylari gelir şimdi. Bizim forumda fener taraftarından çok öveni seveni var.

Golü attıran barış ama herkes irfan'a koşmuş. Nasıl bizim taraftar her maç sonu üçlüyü hak eden oyuncuya cektirtiyorsa futbolcular da böyle olmalı. Hadi irfan sen golü attın barış'a koşmadın, bu futbolcuların hiç mi beyni çalışmıyor. 1 tanesi de Barış'a doğru koşmaz mı? Kimseye hak ettiği degeri veremiyoruz maalesef.

Barış galatasarayli diye demiyorum bunu. Bu golde, golden çok al da at diye pasi çıkarana koşmak dururken herkes gol atanın peşine düşmüş. Türk futbolu gelişmez bu kafayla.
Haklısın gol Barışın .

Üst Alt