Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:8 | Türkiye 4-0 Letonya | MS | 15 Ekim | TRT 1 - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:8 | Türkiye 4-0 Letonya | MS | 15 Ekim | TRT 1

93 den beri hazirlik macilarina dahil butun GS maclarini izlemisimdir... Bu kadar gelisim gösteren bir oyuncu görmedim, dünkü macta golden önceki depolarida inanilmazdi.. hatada yapsa ds izlemekten zevk aliyorum seni Kerem Akturkoglu..

Gs ye karşı herkes kapalı oynuyor kardeşim. Yıllardır Sürüyle hücumcu aldık anadoludan, sadece Kerem adapte olabildi. Oda birçok maç yoğun eleştiri yedi.

Okan, Vedat Muruqi gibi 3.sinif hantal bir forveti avrupa çapı oyuncu yapmış. Yunus un bizde Oluru olsa kesinlikle takımda tutulurdu.
Okan hocayı yermek için yazmadım bunu, Montella ile bir bağ kurmuş gibi geliyor. Bizim kapalı savunmalara karşı oynamamız, seyirci baskısı vs. bunlara kesinlikle katılıyorum.

grubu 3 takim'da 16 puanla bitirebilir, o durumda ne oluyor? Sonucta galler'le daha oynamadi milli takim, eger 3lü averaj devreye giriyorsa, daha kesinlik kazananin bi durum yok, ama her yerde katildigimiz yazdigina göre gözden kacirdigim bisey var.

aydinlatacak biri var mi?

almanya ha

180px-2006_FIFA_World_Cup.svg.png

Üstünde bu logonun olduğu Türkiye nevresim takımı vardı bende o zamanlar. Bizim eşekler turnuvaya katılamayınca fiyatını düşünmüşler iyice, annem de evdeki her yatak için almış bir tane :asd:

Bu arada şampiyonanın 24 takımla düzenlenmesi saçma uefa kalite artmasını istiyorsa 16 takım idealdir.

Tamam biz de katılıyoruz böylece ama geçen turnuvalar arnavutluk makedonya finlandiya gibi takımlarla doluyor. Bu ülkeleri küçümsemiyorum yanlış anlamayın ama kalite düşüyor. Bu katılanlarda gruplarda hep sonuncu olmuş. Bir de gruplardan ilk 2 çıkıyor 3.ler ise 6 gruptan 4 ülke puana göre çıkıyor saçma yani.

Garantileyenler

Almanya
Fransa
İngiltere
İspanya
Türkiye
Belçika
Portekiz

Şampiyona için 27 kişilik kadro

Kaleciler:

Uğurcan
Mert
Altay

Defans:

Ferdi
Zeki
Kazımcan
Cenk
Rıdvan
Abdulkerim
Kaan
Merih
Çağlar

Orta Saha:

Salih
İsmail
Hakan Ç.
Orkun
Berkan
İrfan

Kanatlar & Ofansif Orta Saha:

Kerem
Yunus
Barış
Yusuf
Arda

Forvetler:

Kenan
Enes
Cenk
Bertuğ

Burdan beklerden biri çıkartılır 26 kişilik kadro yazılır.

Özellikle kale, stoper, orta saha ve kanatlar 2008 sonrasına göre daha iyi ve formdalar.

Forvet hattının gelişime ve form tutmaya ihtiyacı var ama Barış, Cenk ikilisi de orada gerekli katkıyı yapacaktır sakatlık vs olmazsa.

Bek konusunda ise ben yeterli olmadığımızı düşünüyorum. Ferdi'nin uluslararası ölçekte defansif katkısı yetmiyor. Keza sağ bekte oynayan Zeki de Letonya, Ermenistan'a bile sırıtır kıvamda.

Stoper bölgesinde Abdulkerim, Kaan formdalar Merih de Arabistan'da da olsa sürekli oynuyor en azından. Ama Çağlar'ın durumu sıkıntılı. Keza stoper olan aslen ama sol bek oynayan Cenk de en çok sırıtan isim konumunda şu an 11'de. Ama bir süre daha denenecek gibi görünüyor.

Bu bölge biraz sıkıntılı yine.

grubu 3 takim'da 16 puanla bitirebilir, o durumda ne oluyor? Sonucta galler'le daha oynamadi milli takim, eger 3lü averaj devreye giriyorsa, daha kesinlik kazananin bi durum yok, ama her yerde katildigimiz yazdigina göre gözden kacirdigim bisey var.

aydinlatacak biri var mi?
Dostum, dün gece 85 milyon kişi boşuna sevinmedik 😁
3'lü averajda 2. oluyoruz.

Üst Alt