EuroBasket 2009 2.Tur | Türkiye 63-60 İspanya | 12 Eylül | MUHTEŞEMSİN 12 DEV ADAM !! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket 2009 2.Tur | Türkiye 63-60 İspanya | 12 Eylül | MUHTEŞEMSİN 12 DEV ADAM !!

Cevap: EuroBasket 2009 2.Tur | Türkiye 63-60 İspanya | 12 Eylül | MUHTEŞEMSİN 12 DEV

Hedo ile Kerem Tunçeri'nin 0 katkı yaptığı bir maçta İspanya'yı yendik. Görünüşte güzel bir gelişme.

Ama Sırbistan bu İspanya'yı 9 sayı farkla yenmişti. Pazartesi çok zor maç olacak. Hedo ile Kerem bugünkü gibi oynarlarsa işimiz zorlaşır.

Şu an herşey güzel gidiyor. Savunmamız çok iyi ama aynı istikrarı hücumda sürdürmemiz gerek. Darısı Sırbistan maçına.

Cevap: EuroBasket 2009 2.Tur | Türkiye 63-60 İspanya | 12 Eylül | MUHTEŞEMSİN 12 DEV

helal olsun bu takıma Ömer Aşık süper atkı yaptı kerem ve ersanla beraber o son sanıye bloğu semıhe yapılan faul anı harıkaydı

Helal çocuklar artık madalya kesmez bizi şampiyonluk istiyoruz:))

Kerem Tunçeri 'den 0 katkı mı?? İlk çeyreği izlemediniz sanırım. Attığı üçlüklerle maçta kalabildik. Sonra oynamadı zaten...Hido için katılıyorum. Onu da dizindeki sakatlığı etkilemiş kendisi söyledi..

Müthişsiniz:)

Kerem Tunçeri 'den 0 katkı mı?? İlk çeyreği izlemediniz sanırım. Attığı üçlüklerle maçta kalabildik. Sonra oynamadı zaten...Hido için katılıyorum. Onu da dizindeki sakatlığı etkilemiş kendisi söyledi..

Müthişsiniz:)

Kerem maçın ilk bölümlerinde çok iyiydi. Genelden bahsettim. 2.yarı oynamadı diyebiliriz buna rağmen galip geldik.

gerçekten çok iyi müdafaa yaptık, hücumda daha üretken olabilseydik daha rahat bir galibiyet olabilirdi.

navarro ve rubio'yu nerdeyse tamamen sahadan sildik; ispanya'nın maçtan kopmamasını sağlayan hücum ribaundlarıydı.

pota altında ömer ve semih çok iyi performans göstermiş olsa da üstünlük sağlayabildğimiz pek söylenemez.

nerdeyse bütün dönen toplar ispanya'daydı, çok fazla ribaund aldılar, çok kez ikinci hücum şansı yakaldılar.

zaten ispanya'yı son periyoda kadar maçta tutan da buydu;

bizim de maçı almamızı sağlayan en önemli etken mücadelemiz, iyi savunmamız, navarro ve rubio ikilisini sahadan silmemiz oldu.

ayrıca çok düşük yüzdeli serbest atış kullandık, yıllardır alışagelmiş bir hastalığımız zaten ama litvanya maçındaki yüzde umut vermişti.

dış atışlardan da geride kalan maçlardaki yüzdeyi yakalayamadık.

bütün bu unsurlar maçın kısır geçmesine neden oldu iki takım açısından da.

ömer aşık'ın yükselen formu, semih'in biraz kendine gelmiş olması çok önemli.

çok iyi mücadele ettik, bu maçı kazanmayı sonuna kadar hakkettik, sert ve güzel bir oyun oldu.

ne kadar formsuz da olsa ispanya ispanya'dır. helal olsun size türkiye, helal olsun 12 DEV adam ... :)

beni yaniltin icin özur dilerim ömer asik :D

helal olsun 12 dev adam

Ömer Aşık helal olsun.. Ne bloktu be..:) Zamanlaması ve güzelliğiyle..Adama küfretsen daha iyiydi..:asd: O sayıyı yeseydik yazık olacaktı oyuna.. Helal olsun 12 dev adam.. Adım adım ilerliyoruz..

Hişşş... Geliyoruz..:)

helal olsun 12 dev adama,maçı kaçırdık gece artık tekrarını izlicez.

Yürü be 3g nurı!!!!!!

Yürüüüüüü!!!!!!

Maç çok zevkliydi güzel bir şekilde galip geldik.

Helal olsun devler. İzleyemedim maçı ama gurur duydum.

Eurobasket 2001 ruhu geri dönüyor gibi.

Bu sefer şampiyonluk hedefliyoruz. Yol zor ama imkansız değil. O zamanlar seyircimiz önünde Yugoslavya'ya eze eze yenilip ikinci olduğumuzu hatırlarsınız.

Eurobasket 2001 ruhu geri dönüyor gibi.

Bu sefer şampiyonluk hedefliyoruz. Yol zor ama imkansız değil. O zamanlar seyircimiz önünde Yugoslavya'ya eze eze yenilip ikinci olduğumuzu hatırlarsınız.

Üst Alt