Eurobasket 2013 D Grubu | İtalya 90-75 Türkiye | Maç Sonucu | 18.45 | NTV Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket 2013 D Grubu | İtalya 90-75 Türkiye | Maç Sonucu | 18.45 | NTV Spor

Oda Galatasarayli zaten. Su fenerasyon ve fener milli basket takimindan nefret ediyorum yeminle. Ilkani ayartmalari milli takim kampinda, fenerli basketcilerin herzaman ilk tercih olmasi, neredeyse tüm hakemlerin fenerli olmasi ve daha neler neler.

Tabii birde Cenke yapilan terbiyesizlik.

Adamlar nereye el atsa cürütüyorlar.

Vur, kir, parcala Italya, kalbimiz seninle.

ya yemin ediyorum içim acıyor.avrupada ki en iyi 3 ligden biriyiz diyoruz, şu milli takım rezil durumda.18 oldu fark.sorumlusu kimse defolsun gitsin kardeşim.tanjevic fiyaskosuna daha ne kadar katlanacak bu takım.

ya yemin ediyorum içim acıyor.avrupada ki en iyi 3 ligden biriyiz diyoruz, şu milli takım rezil durumda.18 oldu fark.sorumlusu kimse defolsun gitsin kardeşim.tanjevic fiyaskosuna daha ne kadar katlanacak bu takım.

Milli takimi babalarinin mali sanip, her istediklerini yaparlarsa olacagi buydu zaten.

Tanjevicden önce Turgay serefsizi istifa etsin. Azizin yalakasi serefsiz.

biz sinan için göksenini harcamamaliyiz. sinan anca önde oldugumuz maçlarda oynayabilmeli. şutuda yok gibi bişey.

bu arada beter olun. ersanin çakmasi oynuyor sahada. böyle rezalet olunmaz.:redface:

Üst Alt