Eurobasket 2017 | 31 Ağustos-17 Eylül | ŞAMPİYON SLOVENYA! - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket 2017 | 31 Ağustos-17 Eylül | ŞAMPİYON SLOVENYA!

Prepelic üçüncü çeyreğin ortasında 2 airball attı, hoca çıkarmadı oyundan gitti eleman maçı aldı. Dragic'i maçın sonunda kenarda tutmakta büyük riskti ama doğruydu zarar veriyordu takıma. Müthiş hocalık yaptı Kokoskov.

Bir de Vidmar için bir şey söyleyeyim Banvit'te oynuyor diye görmezden gelindi ama önce Gasol'e sonra Marjanovic'e üstünlük kurmak büyük iş ki bunu pozisyonundaki tek oyuncu olarak yaptı.

Prepelic üçüncü çeyreğin ortasında 2 airball attı, hoca çıkarmadı oyundan gitti eleman maçı aldı. Dragic'i maçın sonunda kenarda tutmakta büyük riskti ama doğruydu zarar veriyordu takıma. Müthiş hocalık yaptı Kokoskov.

Bir de Vidmar için bir şey söyleyeyim Banvit'te oynuyor diye görmezden gelindi ama önce Gasol'e sonra Marjanovic'e üstünlük kurmak büyük iş ki bunu pozisyonundaki tek oyuncu olarak yaptı.

Vidmar, Stimac gibi adamlar beğenilmez genelde basketbol izleyenler tarafından. Pop-Mensah Bonsu gibi adamlar sevilir. Ama inanılmaz takım oyuncusu ve inanılmaz faydalı adamlar Vidmar,Stimac gibi oyuncular. Neyseki Stimac'ı Efes aldı. Perasovic akıllı adam.

Elemeleri de katar isek 15/15 ile şampiyon oldular. Muazzam bir başarı hikayesi oldu. Goran Dragic için de böyle bir kupa ile tanışmak çok iyi oldu.

Cocuklar ve kocla biraz lafladim atakoy marinada yemege geldiler . Hepsi turkiyede oynamaya can atiyor , tabi sormadim ama nba haric ya realde filan ya da fb de efeste super kontratlar alacaklarini biliyorlar , vergisiz ustelik .

fakat taraftarlari da baya sadik , hepsi mekani zorladilar ucaklari iptal edip erteleyip

randolph un muhabbet harika , dans ediyor kocek gibi
, en magrurlari doncic , yaninda bir hatun boyuna triplerde etrafa

bir tanesi de butun geceyi boynunda kestigi file ile gecirdi

lakovic de sempatik adam ,Gs formali fotolarini gosterdim , bir gun belki yeniden karsilasiriz klisesini atti klasik

ama bir ispanyadan filan cok daha sempatik takim

bu arada mekan sahibi 3 gun once gecmisteki en favori basketbolcumu agirlamis , ispanya basketbol federasyon baskani jorge garbajosa , bilenleriniz vardir

hirvat macinin oldugu gun haric mac kacirmadim , onca oyuncu eksigine ragmen emsalsiz cok guzel maclar vardi

insallah bir surpriz olur da 2019 a bir sekilde gidebiliriz

2023 e de adayiz rusya ile ortaklasa

Fenerin guduricinde bariz bir denyoluk var. Maçın tekrarını izliyorum da son çeyrekteki geri pasa dokunup topu slovenlere geri veren adam katıksız denyodur. Fener güzel adam almış.

Cocuklar ve kocla biraz lafladim atakoy marinada yemege geldiler . Hepsi turkiyede oynamaya can atiyor , tabi sormadim ama nba haric ya realde filan ya da fb de efeste super kontratlar alacaklarini biliyorlar , vergisiz ustelik .

fakat taraftarlari da baya sadik , hepsi mekani zorladilar ucaklari iptal edip erteleyip

randolph un muhabbet harika , dans ediyor kocek gibi
, en magrurlari doncic , yaninda bir hatun boyuna triplerde etrafa

bir tanesi de butun geceyi boynunda kestigi file ile gecirdi

lakovic de sempatik adam ,Gs formali fotolarini gosterdim , bir gun belki yeniden karsilasiriz klisesini atti klasik

ama bir ispanyadan filan cok daha sempatik takim

bu arada mekan sahibi 3 gun once gecmisteki en favori basketbolcumu agirlamis , ispanya basketbol federasyon baskani jorge garbajosa , bilenleriniz vardir

hirvat macinin oldugu gun haric mac kacirmadim , onca oyuncu eksigine ragmen emsalsiz cok guzel maclar vardi

insallah bir surpriz olur da 2019 a bir sekilde gidebiliriz

2023 e de adayiz rusya ile ortaklasa

Garbajosayı bilmez miyiz ? Acayip sinir bozucu bir adamdı rakip pota altı hücumlarıyla zar zor sayı atarken bu eleman çıkıp 2 kişinin üstünden 2 tane 3lük sallardı hopp moral 0

Üst Alt