Eurobasket Ç.Final | Karadağ 54-66 Türkiye | Yarı Finaldeyiz ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket Ç.Final | Karadağ 54-66 Türkiye | Yarı Finaldeyiz !

Cevap: Eurobasket Ç.Final | Karadağ 54-66 Türkiye | Yarı Finaldeyiz !

Fransa gelirse sansımız bence çok zor objektif olmak gerekirse hiç yok, Gruda ve Gomis çok tehlikeli oyuncular özellikle Gruda tutulması çok zor bir oyuncu olarak düşünüyorum inşallah Litvanya gelir.

şaziye ile 1 yıllıkmı yaptık kontrati bide tugbada savastı o ne baskı oyle omer onan gibi nefes aldırmadı.Tugba suan bostaymıs hemen yeni kontrat yapalim fbye gitmesin tugba palazoglu

2. yarıyı izleyebildim,o nasıl savunmaydı öyle.Helal olsun hepsine.Birsel yine çok iyiydi.

şaziye ile 1 yıllıkmı yaptık kontrati bide tugbada savastı o ne baskı oyle omer onan gibi nefes aldırmadı.Tugba suan bostaymıs hemen yeni kontrat yapalim fbye gitmesin tugba palazoglu

Şaziye ile 1+1 yıllık anlaştık.

Üçlükleri saydırıyor çok sağlam. Bu sene Galatasaray bayan basketbol takımı avrupa kupasını kesin kazanır.5-6 yıl önce ikinci kupayı almıştık. Bu sezonda birinci kupayı alırız.

Yok boyle bir rezalet ya, Kadın basketbol tarihimiz en onemli macını aldık, en önemli olayını gerçeklestiriyoruz, Ülkemin spor kanalları hala Futbol, Federasyon, İddaa konusuyor harbı cok buyuk AYIP !!!

Fransa - Litvanya macini izlemek isteyen mesaj atabilir, Link buldum. :)

Resmi siteden;

Antrenörümüz Ceyhun Yıldızoğlu’nun çalıştırdığı Milli Takım’da Galatasaray Medical Park'tan Işıl Alben, Tuğba Palazoğlu, Şaziye İvegin, Bahar Çağlar forma giyiyor.

Kadın basketbolu izliyorum diye dalga geçenler Fransa-Litvanya eleyebilirmiyiz diye arayıp soruyorlar. :D

Helal olsun.Maci izleyemedim ne yazik ki.Ara ara telden takip ettim forumu.Tebrikler.Helal olsun sizlere.

Fransa gelirse sansımız bence çok zor objektif olmak gerekirse hiç yok, Gruda ve Gomis çok tehlikeli oyuncular özellikle Gruda tutulması çok zor bir oyuncu olarak düşünüyorum inşallah Litvanya gelir.
bence fransayla cek cumhuriyeti en şanslı takımlar ama. karadag fransayı yendiyse bizde yenebiliriz. hicbiri yenilmeyecek takım degil bence.

3 lük yüzdemiz mükemmeldi. 14 de 9 attık. şu pota altından kacırma huyundan artık cıkmamız lazım. istikrar şart. biz ancak takım gibi oynarsak bişeyler yaparız. takım oyunu giderse bizi herkes yenebilir.

Üst Alt