Eurobasket Ç.Final | Karadağ 54-66 Türkiye | Yarı Finaldeyiz ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket Ç.Final | Karadağ 54-66 Türkiye | Yarı Finaldeyiz !

Cevap: Eurobasket Ç.Final | Karadağ - Türkiye | 30 Haziran | NTV

Yasemin kacirdi.

27-24 Gerideyiz.

Ribaundlarda kötüyuz , 2'lik atamiyoruz :(

2.Yari az biraz düzelirsek farka gidebiliriz.

Cevap: Eurobasket Ç.Final | Karadağ - Türkiye | 30 Haziran | 19:00 | Ntvspor

27-24 İlk Yarı Sonucu

Birsel 11 sayı

Şaziye 6 sayı

Tuğba 3 sayı

Nevriye 2 sayı

Nevin 2 sayı

Bizim forumda böyle maçlarda oyunculara sallama hastalığını anlamıyorum, takımı buraya getirenlerde aynı oyuncular bu maçta oynayanlarda aynı oyuncular. Yok bu nasıl basketçi olmuş yok bu şunu yapmayı bilmiyor geçin bunları.

Bizim forumda böyle maçlarda oyunculara sallama hastalığını anlamıyorum, takımı buraya getirenlerde aynı oyuncular bu maçta oynayanlarda aynı oyuncular. Yok bu nasıl basketçi olmuş yok bu şunu yapmayı bilmiyor geçin bunları.

Digerlerine birsey mi diyoruz? Ben Bahar´in baskt attigini görmedim turnuvada valla. 2-3 sayiyi gecmiyordur. 20 atistan 1ini sokuyor anca

Ligimiz cok kalitesiz bir lig oldugu icin bu oyuncular yildiz sayiliyor ya. 2-3 oyuncu disinda iyi oyuncumuz yok.

Ligte topla ABD'li skorerleri ondan sonra bu takımdan iyi hücumlar bekle, veriyoruz ligte yabancıların eline topları al at, yerliler sizde savunma yapın diyoruz, ondan sonra tabii bu takım iyi hucum edemez, ama çok iyi savunma yaparlar zaten sezon boyunca ceza şutu atıp savunma yapmaktan başka birşey yaptıkları yokki, bir tane delici potaya giden oyuncumuz yok ! ceza şutlarını çok iyi atıyoruz ama takıma bitane gercek bir skorer şart.

GS-FB final serisinde oldugu gibi nöbeti kapatsak iyi olur. Kimse yok neredeyse , kazanirsak Yari Final'e cikiyoruz. cok önemli bir milli mac sonucta.

istatiskler:

4 T. Palazoglu (3 sayı, 1 ribaund, 0 asist)

5 S. Erdogan (0 sayı, 0 ribaund, 0 asist)

6 B. Vardarli (11 sayı, 3 ribaund, 2 asist)

7 N. Kartaltepe (0 sayı, 0 ribaund, 0 asist)

8 N. Nevlin (2 sayı, 2 ribaund, 0 asist)

9 G. Akkaya (0 sayı, 0 ribaund, 0 asist)

10 I. Alben (0 sayı, 1 ribaund, 3 asist)

11 N. Yilmaz (2 sayı, 6 ribaund, 1 asist)

12 N. Ivegin (0 sayı, 0 ribaund, 0 asist)

13 Y. Horasan (0 sayı, 0 ribaund, 0 asist)

14 S. Ivegin (6 sayı, 2 ribaund, 1 asist)

15 B. Caglar (0 sayı, 0 ribaund, 0 asist)

hucümdan bos döndük , karadag atisi kacirdi ama ribaundu aldi. ataklari devam ediyor

Üst Alt