EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik ! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik !

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-63 Türkiye | 4.P | NTV Spor

1 sayı abi ya 1 sayı çok kötü off! Bu fırsat nasıl değerlendirilmez : (

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-63 Türkiye | 4.P | NTV Spor

Böle salakça bir oyun yok saçmalığın daniskasıydı son top

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Maç Sonucu

13 serbest atış kaçtı 1'i girse :eek:

Söyleyecek bir şey yok harbiden

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Maç Sonucu

Son topta seti takımın en kötüsü Ersan'a çizen Orhun Ene umarım istifa eder.

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 60-58 Türkiye | 4.P | NTV Spor

Yahu Orhun hocam, Allah kitap aşkına şu topu Ersan'a vermek için çeyrek tane sebep söyle bana. Bir / yarım demiyorum çeyrek yahu. O topun Ersan'da ne işi var Allah'ım ?

Yalnız yine son 4 saniyeye kaldı oyun :(

Papaz her zaman pilav yemez derler ya aynen öyle işte.

Ersan orada fake atsa maç bizdeydi, yazık oldu.

Geçmiş olsun. O kadar serbest atış kaçırırsan olacağı bu.

Serbest atış atmayı öğrenselerdi tüm maçlarımızı kazanmıştık.Şaka gibi.

serbest atislari atamayana böyle olur zaten

Çok merak ediyorum Orhun Ene molada nasıl bir oyun planı çizdi?Daha doğrusu merak ediyorum bir plan çizdi mi...

Üst Alt