EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik ! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik !

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Maç Sonucu

Abi 1 senelik performans gösterdi ve Guard olarak rezalet bir turnuva geçirmese Ender ve Kerem ondan çok daha iyi .Ayrıca Tutkunun savunması yeterince iyi değil.Kerem ve Endere göre

Ender Tunçeri senelerdir iyi oynuyor görüyoruz.Tutku Telekom yıllarında sadece savunma yapmıyordu.Asistler ve takım oynatma becerisini sürdürüyordu.

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik !

Ayrıca diğer bir üzücü tablo.

Nba yıldızımız Hidayet yıllardır bu takımın el freni, mütevazı yeteneklere sahip 30'undan sonra parlayan Ömer bu takımın vitesi(hemde ileri vitesi).

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Maç Sonucu

Abi 1 senelik performans gösterdi ve Guard olarak rezalet bir turnuva geçirmese Ender ve Kerem ondan çok daha iyi .Ayrıca Tutkunun savunması yeterince iyi değil.Kerem ve Endere göre

Ben Cenk Akyol'un yerine alınmalıydı diyorum sen Tunçeri ve Ender ile karşılaştırıyorsun.

Cenk Akyol hiçbirşey yapmadı şu turnuvada ve Tutku hakediyordu o formayı.

Ben Cenk Akyol'un yerine alınmalıydı diyorum sen Tunçeri ve Ender ile karşılaştırıyorsun.

Cenk Akyol hiçbirşey yapmadı şu turnuvada ve Tutku hakediyordu o formayı.

Abi bi kere felsefen yanlış.Cenk verim veremedi diye Cenkin yerine Guardmı alıcan.Pozisyonlara göre adam alırsın sen.Guard bölgesinde adamın varmı var o zaman Tutku Açık alınmaz.Cenkin yerine 2 ve 3 oynayabilen adam söyle ben diyeyimki tamam haklısın.

Eski Kerem konusunda eyvallah ama Ender Tutkudan iyi diyorsan sana bir şey demiyeceğim Talha.

Ender delici Guard.Kerem ve Tutkunu stilleri benzer.Ender Tutkudan daha iyi bunu objektif gözle bakan çoğu kişi benim gibi söyler siz taraftar gözüyle bakıyorsunuz olaya.

Abi bi kere felsefen yanlış.Cenk verim veremedi diye Cenkin yerine Guardmı alıcan.Pozisyonlara göre adam alırsın sen.Guard bölgesinde adamın varmı var o zaman Tutku Açık alınmaz.Cenkin yerine 2 ve 3 oynayabilen adam söyle ben diyeyimki tamam haklısın.

Onun yaptığını rahat yapar söylüyeceğim kişi.

Caner Topaloğlu.Sadece şut anlamında biraz öndedir Cenk savunmaya girmiyorum.

Elimizde 1-2-3-4 oynayabilen Emir var zaten Cenk'in yerine çok da rahat Tutku alınabilirdi.

Ender delici Guard.Kerem ve Tutkunu stilleri benzer.Ender Tutkudan daha iyi bunu objektif gözle bakan çoğu kişi benim gibi söyler siz taraftar gözüyle bakıyorsunuz olaya.

Jerry Johnsonda delici guard ama Tutku hep öldürücü darbeyi yapıyordu geçen yıl.Ender çok iyi olsa Efeste 3.guard olmaz Talha.Geçen sene yerine Wisnievski gibi lesh bir guardın arkasında 3 guard kalmazdı.Şu anki hallerle açık ve net Tutku>Kerem=Ender

Elimizde 1-2-3-4 oynayabilen Emir var zaten Cenk'in yerine çok da rahat Tutku alınabilirdi.

Ya Tutku iyi hoş tamam bu sezon çok iyi oynadı ama turnuvalara tanıdığın bildiğin adamlarla gidersin.Tutkuyu Telekomdan beri izlerim genelde hep vasat oynar.Bu sezon iyi oynaması dediğim gibi onu milli takıma çağırmak için yeterli değildir.Savunması da milli takımımızın savunma sertliği aşağı çekerdi Tutkunun.

Ya Tutku iyi hoş tamam bu sezon çok iyi oynadı ama turnuvalara tanıdığın bildiğin adamlarla gidersin.Tutkuyu Telekomdan beri izlerim genelde hep vasat oynar.Bu sezon iyi oynaması dediğim gibi onu milli takıma çağırmak için yeterli değildir.Savunması da milli takımımızın savunma sertliği aşağı çekerdi Tutkunun.

Gittin ne oldu.2 turdan çıkamadık.Koskoca turnuvada tek guardla oynadık Kerem Tunçeri zaten turnuvada hiç yoktu son maç biraz verim verdi.

Jerry Johnsonda delici guard ama Tutku hep öldürücü darbeyi yapıyordu geçen yıl.Ender çok iyi olsa Efeste 3.guard olmaz Talha.Geçen sene yerine Wisnievski gibi lesh bir guardın arkasında 3 guard kalmazdı.Şu anki hallerle açık ve net Tutku>Kerem=Ender

Abi olaya bakış açın farklı taraftar gözüyle bakıyorsun.Efes geçen sezon çok kötü bir sezon geçirdi.Takım olarak çok kötüydüler.Ender her türlü iyidir Tutkudan geçen sezon hariç.

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik !

Takıma onu alsaydı bunu alsaydı muhabbetini geçin artık.

Birine sorumluluk veriyorsan seçimlerine de saygı duyucaksın.Başarı gelmezse de onu oraya getiren de,o da bedelini ödiyecek,bu kadar.

Yapma etme Galatasaray'ımız da bir savunma takımı nasıl oynadığımızı hepimiz gördük. Tutku çok iyi savunma yaptı bu yıl. Cenk bildiğimiz adam gördük işte kendisini. Yıllardır patlayacak bu adam ama bir türlü patlayamadı. Aydın Yılmaz gibi.

Üst Alt