Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C 69-58 St.Petersburg | 29 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C 69-58 St.Petersburg | 29 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C - St.Petersburg | 29 Eylül | 20.00 | GS TV

keşke Abdi'de olsaydı maç ya Ayhan Şahenk biraz ters kalıyo bana

Cevap: Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C - St.Petersburg | 29 Eylül | 20.00 | GS TV

Zor maç.Avantajlı bir skor alırız umarım.

Cevap: Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C 0-0 St.Petersburg | 29 Eylül | İlk Çeyrek | GS

Rochestie

Shipp

Caner

Rancik

Andric

İlk 5imiz.Başarılar Aslanlar.

Cevap: Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C 0-0 St.Petersburg | 29 Eylül | İlk Çeyrek | GS

Skor takibi yapabileceğimiz link var mı

Büyük hayal kırıklığı oldu salonun boş olması benim için. Her yerde duyurular yapılmıştı. :(

Kadrosu olan? :eek:

Koç Shumpert'ın yerine Caner'i tercih ederek savunmayı ön plana almaya çalışmış ama şimdilik tutmadı o taktik.

Caner Topaloğlu'ndan 3 sayılık basket 5-6

Cevap: Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C 5-6 St.Petersburg | 29 Eylül | İlk Çeyrek | GS

Caner'den 3'lük...

Rancik 2'lik ve öne geçtik...

Cevap: Eurocup 1.Maç | Galatasaray C.C 5-6 St.Petersburg | 29 Eylül | İlk Çeyrek | GS

seyredemiyorum basarilar aslanlar..

Üst Alt