Eurocup 15/16 N:2 | Dinamo Sassari 79-74 Galatasaray OB | MS | 13 Ocak | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 N:2 | Dinamo Sassari 79-74 Galatasaray OB | MS | 13 Ocak | TRT Spor

savunma gene leş..bu takım maç mı seçiyor anlamadım..geçen hafta ispnyol takımına potayı göstermedik bu hafta adamlar üçlük yağmuuna başladı hoş her maç birilerini yıldız yapıyoruz..

açık ve net bu takım maç seçiyor !! başka açıklaması oldugunu düşünmüyorum.. 1 maç farklı , diğer maç farklı oynayan bir takım ilk defa görüyorum..

Yumuşak bir takımız ondan. Oyun kurucumuz sorumluluk aldığında çoğunlukla saçmalıyor. Direncimiz yok. 5-6 kişi ile maç oynuyoruz. As takım da yıpranıyor. Bu takım tabii ki Eurocup şampiyonu olmaz. Yarı finale falan kalsa bile büyük başarıdır.

gene saçmalamaya başladık..bikere bu saçmalama başladığından enaz 4-5 dakka sürüyor..top kayıpları aptalca atışlar..

Yorumcu biz kaçiriyoruz. Maalesef onlarda kaçiriyordu diyecekti. Sustu. Bu herif bana mi art niyetli geliyor sadece. Heriflerin sayi atmasini ister gibi hali var.

Hadi kapattım hadi. Lanet olsun cidden koskoca Galatasaray bu kadar mı kötü yönetilir bu kadar mı kötü olur maddi anlamda. Şu takıma 5 tane as, 5 tane de alternatifli adam gibi yedek koyamıyorlar. Lanet olsun şu kan emicilere. Geberip gitseler de kurtulsa Galatasaray camiası bu üstünden geçinen tiplerden.

deplasman maçlarına bakmamak gerek aslında çünkü deplasma ile evimizde oynadığımız maçlar tam tersi olıyor..deplasmanlara yenilgiyi kabullenip çıkıyoruz..

Üst Alt