Eurocup 15/16 N:3 | Galatasaray Odeabank 87-59 Szolnoki Olaj | M.S | 20 Ocak | TRT Spor

Ligde 2.yarıdaki 15 maçın 9'unu dışarıda oynayacakmışız.Bjk,Efes,Fb gibi pis deplasmanlarımızın olduğunu düşünürsek Eurocup'a odaklanmamız daha mantıklı:k19: Nihai kararımı bildiririm.
 
hocanın aklı kankitolarıyla eğleneceği alllstarrrr maçındadır,çünkü daha önemsiz bir maç Galatasaray'ın maçları
 
Son düzenleme:
Green ve Mc'siz ilk çeyrekte 34 sayı attık. Daha da atabilirdik istesek. Ama takımın esas sorunu burda başlıyor zaten. Maçı bir türlü kopartamıyoruz, istersek ilk periyottan 50 fark atalım rakibi döndürmeyi başarıyoruz bir şekilde.
 
Karşı taraftanda muhtemelen Trabzon gelecek son 16 turunda. Şu an hem Ksk hem de Ts önde götürüyor İtalyanlar karşısında.
 
yine savunma yok,Ergin hoca koş-koş yerine yugoslav faulüne takımlarını o kadar alıştırdı ki takım geriye koşmuyo,kafada ilk çakan faul yapmak.
 
yine savunma yok,Ergin hoca koş-koş yerine yugoslav faulüne takımlarını o kadar alıştırdı ki takım geriye koşmuyo,kafada ilk çakan faul yapmak.
Geri koşmak yerine faul yapmak, Green, Mc ve Dorsey'in olmadığı şu maçta daha mantıklı. Şafak'ı da sayarsak 5 as oyuncu ile oynuyoruz. Sakatlar iyileşsin, iyi kötü bir PG alınsın o zaman da kötüye doğru gidiyorsak o zaman eleştirelim bana kalırsa.
 
lasme'ye ndong'dan kesitler gösterdiği için teşekkürler.böyle %100'ünü vericek adamlarla her türlü kupa gelir
 
Sassari, Zaragoza deplasmanında 3.Çeyrek sonuna doğru 15 sayı farkla yeniliyor. Bizim takıma deplasmanda ne oluyor anlamıyorum.
 
Üst Alt