EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz!

Cevap: Eurocup Final | Cras Basket Taranto 42-46 GALATASARAY |4.Periyot oynanıyor. |

50-48 Toparlanmalıyız. Son periyot zor geçecek.

Cevap: Eurocup Final | Cras Basket Taranto 50-48 GALATASARAY |4.Periyot oynanıyor. |

Kress batırıyor valla..5 Faulle çıktı.55-51.

Cevap: Eurocup Final | Cras Basket Taranto 55-51 GALATASARAY |4.Periyot oynanıyor. |

deplasmanda zor anlar yaşattığımız bu takımı İstanbul'da yeneriz ve kupayı alırız. kimse meraklanmasın...

Cevap: Eurocup Final | Cras Basket Taranto 55-51 GALATASARAY |4.Periyot oynanıyor. |

Son 1 dakika. 64-54. Çok kötü.. 4-0 'lık bi seri yakalarsak , gelecek maça kolaylaşır işimiz..Sadece yemeden 4 sayı.Hadi kızlar.

Cevap: Eurocup Final | Cras Basket Taranto 67-55 GALATASARAY | Maç Sonu..

Skor kotu ama olsun burda biz bunları ezeriz İtalyanlar seyirci gorsunler....

3 periyot biz oynadık, son periyot onlar.. Skor ortada. Son periyot tamamen batırdık. Kress kötüydü. Son periyot hepsi kötüydü.

Ayhan Şahenk haftaya full çekmeli. +12 fark yapabiliriz. Biz inanıyoruz , siz de inanın !

Bizim takımımız gayet iyi. Bence 15+ bile bir sonuç alırız ikinci yarı. Rakibin seyircisi çok iyiydi. Oyunda tuttu takımı ve bizim takımı bastırdı. Aynı şekilde bir seyirci bekliyorum buradaki maçta. Kaybedilmiş bir şey yok.

Son çeyrek skoru 25-9 olunca sonuç kaçınılmaz oldu. Maçın geneline bakıcak olursak iyi bir oyun ortaya koyduk fakat son periyottaki top kayıpları, basit hatalar böle bir sonuç ortaya çıkardı. Rövanşta +13 yapabiliriz. Salon hiç kuşkusuz dolacaktır zaten. Biz bu takımdan üstün bir takımız, bugün bunu anladım. Kupayı almamamız için hiçbir neden yok. İstanbul'da alıcağız o kupayı !

15 sayı imkansız değil.Ben bu takıma güveniyorum.Bizim onlara çok daha baskılı bir atmosfer yaratacağımızı düşünerek Şampiyon olacağımıza inanıyorum.

3 sayılık atışlarda onları durdurabilirsek belki şansımız olur.

Bundan önceki turdaki takımdan çok daha iyiler normal olarak...

Kızlarımızla gurur duyuyorum.İnanılmaz bir mücadele ortaya koydular hepsine Helal olsun!

Ayhan Şahenk'te kupayı kaldıracağımızdan hiç kuşkum yok.

Gel Cras Basket Taranto gel, isterse WNBA Toronto Raptors gel. :D

Biz bunlara Istanbul'da her turlu koyariz. Ali Sami Yen'e mi aldirsak acaba maci? Bir parke dosettiririz ortaya.

Üst Alt