Euroleague 2012/2013 Yeni Formatı ve Takım Lisanslarının Yenilenmesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague 2012/2013 Yeni Formatı ve Takım Lisanslarının Yenilenmesi

Cevap: Euroleague 2012/2013 Yeni Formatı ve Takım Lisanslarının Yenilenmesi

Beşiktaş şampiyon olursa direkt mi gidiyor Eurolig'e??

Beşiktaş şampiyon olursa gitme şansımız kalmıyor.

Efes şampiyon olursa Bjk de ön eleme oynayacak bizde.

Banvit Bjk finali olursa yine gitme şansımız kalmıyor.

Biraz araştırdım bu şekilde anladım. Yanlışım varsa düzeltin.

Geçmiş olsun. Bu Beşiktaş Efes'i çok rahat yener.

Efes'in bize Euroleague gruplarında bir faydası dokunmadı, bari şimdi dokunsun :eek:

Ulan fener'de çeyrek final'de elendi ama adamlar yine gidiyor. Ne saçma kuralları var şu Euroleague oluşumunun.

Beşiktaş şampiyon olursa gitme şansımız kalmıyor.

Efes şampiyon olursa Bjk de ön eleme oynayacak bizde.

Banvit Bjk finali olursa yine gitme şansımız kalmıyor.

Biraz araştırdım bu şekilde anladım. Yanlışım varsa düzeltin.

Geçmiş olsun. Bu Beşiktaş Efes'i çok rahat yener.

tam tersi Beşiktaş şampiyon olursa bu bize avantaj sağlar.Nedenide Bjk eğer finalist olursa elemelere gider elemeler 16 takımdan 8 takıma düşürüldü bu yüzden elemelere her ülkeden 1den fazla takım alınamaz.İşte Beşiktaş şampiyon olursa doğrudan Euroleague katılacağı için El elemelerine katılmamız dahada kolaylaşır...

Genellemeye gelince bugün çok büyük şeyler kaçırdık.Bunu 2 3 yıl sonra daha iyi anlayacaksınız.El a lisansı için rakiplerimiz Rytas,Bilbao,Kazan çok kötü bir sezon geçirdikleri için önümüzde lisans için çok büyük bir avantajımız vardı+5 yılda 4 kere şampiyon olan Fenerbahçe ilk turda elenmesine rağmen şampiyonluğu kaçırdık...

Malesef bana göre lisans almak bundan sonra zor yurt dışından bakıldığında şimdi tablo şöyle 1 yıl iyi 1 yıl vasat idare eder bir görüntü gözüküyor böyle bir tabloya lisans epey zor verilir..

tam tersi Beşiktaş şampiyon olursa bu bize avantaj sağlar.Nedenide Bjk eğer finalist olursa elemelere gider elemeler 16 takımdan 8 takıma düşürüldü bu yüzden elemelere her ülkeden 1den fazla takım alınamaz.İşte Beşiktaş şampiyon olursa doğrudan Euroleague katılacağı için El elemelerine katılmamız dahada kolaylaşır...

Eurolig'e Türkiyeden kaç takım alacaklarını düşünüyosun?

Fülker ve Efes kesin gidiyorlar zaten.

BJK şampiyon olsun onlarda gitsin.

Bizde ön eleme oynayıp gidelim öyle mi? :) Aynı ülkeyi bırak aynı şehirden 4 takım. İmkanı yok.

Tek gitme ihtimalimiz Efes'in şampiyon olması. Eğer dediğin gibi ön eleme de 2 takım olmayacak ise gitme ihtimalimiz de yok.

Eurolig'e Türkiyeden kaç takım alacaklarını düşünüyosun?

Fülker ve Efes kesin gidiyorlar zaten.

BJK şampiyon olsun onlarda gitsin.

Bizde ön eleme oynayıp gidelim öyle mi? :) Aynı ülkeyi bırak aynı şehirden 4 takım. İmkanı yok.

Tek gitme ihtimalimiz Efes'in şampiyon olması. Eğer dediğin gibi ön eleme de 2 takım olmayacak ise gitme ihtimalimiz de yok.

o sorun çözüldü kardeş İstanbul 17 milyon gerektiğinde 5 takım bile rahat çıkar.

valla kardeş Uleb 5 ispanyol takımını direk euroleaguee alabildiği için bu onlar için çocuk oyuncağı.

en büyük 3 sponsoru var 2si türk firması.

Efes şampiyon olduğunu düşündüğümüzde elemeler 8 takımlı olacak sence 8 takımlı elemelere 2 türk takımı alınmasımı zor benim dediğim bjk şampiyon olup direk girip gsnin elemeleri oynaması mı zor?=

o sorun çözüldü kardeş İstanbul 17 milyon gerektiğinde 5 takım bile rahat çıkar.

valla kardeş Uleb 5 ispanyol takımını direk euroleaguee alabildiği için bu onlar için çocuk oyuncağı.

en büyük 3 sponsoru var 2si türk firması.

Efes şampiyon olduğunu düşündüğümüzde elemeler 8 takımlı olacak sence 8 takımlı elemelere 2 türk takımı alınmasımı zor benim dediğim bjk şampiyon olup direk girip gsnin elemeleri oynaması mı zor?=

Aynı şehirden 4 takım alacaklarının ihtimali 0 bana göre. 8 takımlı ön elemeye de 2 takımımızı almazlar. O yüzden Eurolig hayal seneye.

Aynı şehirden 4 takım alacaklarının ihtimali 0 bana göre. 8 takımlı ön elemeye de 2 takımımızı almazlar. O yüzden Eurolig hayal seneye.

kardeş 3+1 olacak biz elemelerden gelicez.Bu seneye kadar 3 takımı aynı ilde herkes karşıydı ama oldu 4 takımda olur.8 takımlı ön elemeye 2 takım almazlar bencede ama bjk şampiyon olursa bizi elemelere alırlar....

kardeş 3+1 olacak biz elemelerden gelicez.Bu seneye kadar 3 takımı aynı ilde herkes karşıydı ama oldu 4 takımda olur.8 takımlı ön elemeye 2 takım almazlar bencede ama bjk şampiyon olursa bizi elemelere alırlar....

Bence de almazlar. Bakalım inş senin dediğin çıkar.

Olur da Eurocup'a kalırsak 2008'deki başarıyı bir tık ileri taşıyalım ve o kupayı alalım. O sene çeyrekte Beşiktaş ile eşleşip Cüneyt Erden'in son anlardaki üçlüğü ile elemiştik onları ve final four'a kalmıştık. Ama o senenin şampiyonu Badalona'ya elenmiştik.

Olur da Eurocup'a kalırsak 2008'deki başarıyı bir tık ileri taşıyalım ve o kupayı alalım. O sene çeyrekte Beşiktaş ile eşleşip Cüneyt Erden'in son anlardaki üçlüğü ile elemiştik onları ve final four'a kalmıştık. Ama o senenin şampiyonu Badalona'ya elenmiştik.

Olimpiakoslardan Moskovalardan sonra hayal kırıklığı olur.

Eurocup falan kesmez beni.Heyecan,kalite,prestij herşey Euroleague´de.

bizim bu sene bir şekilde el e gitmemiz lazım..

kardeş burdada bir sürü maç oynuyon eurocupta final maçında bir tepetaklak oldunmu bütün senenin emeği gidiyor yalan oluyor geriyede birşey kalmıyor :S

Üst Alt