Euroleague / Ekaterinburg - Galatasaray - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague / Ekaterinburg - Galatasaray

Cevap: Euroleague / Ekaterinburg - Galatasaray

hoca yokki coach yok sahada 3 tane kız var onlarda yabancı bizimkiler utanıyorlarmı acaba

maç 3. periyotta bitti aferim bahar bombosken sende atamadın sayıyı gitti maç göz göre göre

Bahar,Sarıye ve Işıl maçı katlettiler resmen.Kaçan fauller'den 1-2 si sauı olsa şu an çok farklıydı.Hucum onlarda moladan sonra,atarlarsa iş biter atamazlarsa hemen hızı hucum ve Torrens ile sayı lazım.

hoca okadar kontrolsüz ki....en kritik hucumda bile dan dun oynuyoruz

küfür etmemek için cok zor tutuyorum kendimi bu coachtan acil kurtulmamız lazım baharıda bidaha oynatma yahu iliskisimi var nedir cözemedim.

faul yaptı şaziye tebrik ediyorum onu. aklını nasıl kullanmaz bir pyuncu merak ediyorum.

sanki zorlu bi takımla oynadılarda simdiye kadar icerde yenilgisiz diyor bu spikerde surekli maglubiyeti kapatmaya calısıyor

O degilde kritik bir yerde yerli'ye mi guvenilirmis arkadas, koc olarak demen gerekir ki topu Tina'ya veya Taurasi olmadi Alba'ya verin onlar sayiya cevirir ama yok koc yok bizde.

Bu mac gitti sayilir.

İnanamıyorum 5 saniye kala faul yapıyor Şaziye bari 10 saniye kala yapsaydın o zaman.

Üst Alt