Euroleague Ön Eleme 1. Tur | Galatasaray 77-64 PAOK | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Ön Eleme 1. Tur | Galatasaray 77-64 PAOK | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euroleague Ön Eleme 1.Tur | Galatasaray - PAOK | 30 Eylül | 18.00 | NTV Spor

Beyler heryerde aradım ama bulamadım da,

eğer yarın kazanırsak cumartesi günü mac saat kacta?

cumartesi günü kazanırsak pazar günü mac saat kacta bilen varsa söyleyebilirmi? :)

cumartesi 17.00'de Asvel Basket – BCM Gravelines eşleşmesinin galibiyle oynayacağız turu geçersek... bu maçı da kazanırsak pazar 19.00'da son maç

Cevap: Euroleague Ön Eleme 1.Tur | Galatasaray - PAOK | 30 Eylül | 18.00 | NTV Spor

lakovic songalya kadroda mı ?

paok macında zorlancagımızı düşünmüyorum.

Bence zorlanacaz çünkü Euroleague ön elemesi oynuyoruz. Bu işin şakası yok. Paok'da Corey Magette oynamasa bile savunmada ellerinden geldiğince direnc gösterip maca tutunmaya calısacaklardır. Kazanırmıyız, mutlak favoriyiz ama her takım gibi bizde %100 hazır değiliz. Hem kadro kalitesinin hem de birlikte oynamıslığın avantajıyla son ceyrekte macı kopartırız (tabi herkes gibi bende bu sürecin daha erken olmasını dilerim).

tek maç olduğu için ister istemez bir baskı olabilir bizimkilerde. kötü yüzdeyle atarsın rakibin de iyi günü denk gelir ya da iki hatalı düdük rüzgarı alan gider. tabi inşallah bu tarz şeyler olmaz ama yine de her türlü duruma hazırlıklı çıkmalıyız.

Aliriz insallah.. Lakovic goster kendini.

Evet maça kaldı 7.5 saat ve heyecanımız giderek artıyor.Rakipten daha iyi bir kadroya sahibiz kağıt üzeride ama kesinlikle dikkatli olup kazanmamız gerek.Oktay Hocanın olduğu yerde rakip küçümseme olmaz.Paokta J.R Giddens ve Dikoudis gibi tehlikeli 2 isim var.Giddens dikkat etmek gerek.Çok atlet ve patlayacılığı olan bir isim.1-2 ve 3 numaralarda rahatlıkla oynuyor baktığımızda swingman diyebiliriz.Onun penetreleri tehlike yaratacaktır.Burada Jamon Gordon yapıcağı baskılı savunma çok önemli.

Yine hem Shipp hemde Gordonla değişmeli savunuruz onu.Birde Dikoudise dikkat etmek gerek.Tamam 35 yaşında olabilir ama çok önemli bir oyuncu ve çok çok tecrübeli.4 numarada sıkıntı çıkarabilir bize.Birde eski Efesli guard Rashad Wright var oda hareketli ve potaya rahat giden bir oyuncu.Maç içinde ben mutlaka zorlanacağımızı düşünüyorum.Paok mutlaka direnç sağlayacaktır.Umarız aslanlarımız kazanarak tur atlayacaklardır onlara güveniyoruz.

Uzun süredir beklediğimiz maç sonunda geldi. Oktay hocanın uyum sorununu kolay çözeceğini düşünüyorum. Geçen sene ilk haftalarda biraz sıkıntı çekmiştik tek çekincem o ama diğer takımlarda da aynı sıkıntılar olacaktır.

[video=youtube;t14gZd-aIGQ]https://www.youtube.com/watch?v=t14gZd-aIGQ[/video]

3:17 :(

Haydi Aslanlarim, gøsterin su hiyarlara basket nasil oynanilir.

en azından şu elemeleri geçmek adına 2 tane sağlam nba oyuncusu alabilir kısa süreliğine de olsa. kevin durant ve tim duncan iyi giderdi

Maçın havasına girelim artık. 4 saat kaldı. Divoooşıııınnnnn :D

[video=youtube;zgTW2v4_W9o]https://www.youtube.com/watch?v=zgTW2v4_W9o&feature=related[/video]

Konunun başlığı bile basketbol takımımızın nerelere geldiğini gösteriyor.Gurur duyuyorum onlarla :yenieek:

Allah yardımcıları olsun.. inşallah pislik çıkarmazlar da alırız şu maçı

Üst Alt