Euroleague Ön Eleme 2.Tur | Galatasaray 93-83 Asvel | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Ön Eleme 2.Tur | Galatasaray 93-83 Asvel | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euroleague Ön Eleme 2.Tur | Galatasaray 93-83 Asvel | 1 Ekim | Maç Sonucu

helal olsun aslan parçaları hop oturup hop kalktım maçta :D

Cevap: Euroleague Ön Eleme 2.Tur | Galatasaray 93-83 Asvel | 1 Ekim | Maç Sonucu

Baya zorlandık.Atarak kazanan bir takım olmadığımızı bir kez daha idrak ettiğimiz bir maç oldu.

Son çeyreğe iyi durumda 5 yerliyle başlamamız,yorulan rakibe karşı bir adım öne taşıdı bizi ve maçı kopardık.Oktay Hoca'yı ne kadar övsek az.İnanılmaz yönetiyor takımı.Ve evet gerçek bir takımız 2 sezondur.En önemli artımız bu.

Andric'le ribaundlarda yaşadığımız sıkıntı pahalıya patlıyordu ama genel olarak çok iyi bir takımız.Yarın maçı alıp Euroleague'e kalırsak çok iyi işler yapıcaz umarım.

Son olarak....

Ryyyytasssss geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuzzzzzz!!!

Unutulmaz bir maçtı önem açısından

Bizim kadromuz Rytas'dan daha iyi ve biz daha iyi bir takımız. O takım yeni bir araya geldi. Dolayısıyla fazla beraber oynama sansı bulamadılar. Biz iyi savunma yapıp gereksiz hucum ribauntları vermessek macı kaybetmemiz büyük mucize olur. Ama daha önce belirttiğim gibi bugün ki gibi oynayacaksak baştan hic cıkmayalım maca. Potamızdaki 83 sayı bize hic yakısmıyor.

Kısacası rakip ilk 2 rakibe göre nispeten daha iyi ama hala gerçek rakip kim diye sorarsanız kesinlikle kendimiziz.

Bizim kadromuz Rytas'dan daha iyi ve biz daha iyi bir takımız. O takım yeni bir araya geldi. Dolayısıyla fazla beraber oynama sansı bulamadılar. Biz iyi savunma yapıp gereksiz hucum ribauntları vermessek macı kaybetmemiz büyük mucize olur. Ama daha önce belirttiğim gibi bugün ki gibi oynayacaksak baştan hic cıkmayalım maca. Potamızdaki 83 sayı bize hic yakısmıyor.

Kısacası rakip ilk 2 rakibe göre nispeten daha iyi ama hala gerçek rakip kim diye sorarsanız kesinlikle kendimiziz.

Maçı kaybetmemiz mucize olmaz objektif bakacak olursak, Bence tarafsız sahada olsaydı %50 %50 derdim ama ev sahibi onlar, seyirci onların ve hakemde onlardan taraf olacaktır. Bu yüzden şans %60 Rytas %40 biz

rytas kim yaw biz eurolig oynuyacaz.

İlk yarı savunmada gerçekten çok kötüydük.2. yarı toparlandık ve maçı kazandık.Tebrikler ASLANLAR.

Macin özetini hic biryerde bulamammi?

rytasi gecemeyiz acik ve net. bizden daha iyi degiller bunu biliyorum ama. maalesef bu playoff finali onlara hizmet etti gibi. yapmalari gereken finale cikmakti. hakemler, taraftar vs. yenmemiz gereken cok faktor olucak. gecemiyecegimizi dusunuyorum. insallah yanilirim.

rytas kimmiş rytas gitsin kralı gelsin. biz eurolig oynuyacaz barcelona panatinakos macabi cska gelsin. rytas bizim icin ancak zaman kaybı :) asvel macı gibi zor görünse bile rahat kazanırız.

Rytas bu play-off'ları yıllardır oynayan ve süpriz olmadığı sürece de çoğu zaman EuroLeague'e katılmayı başaran bir takım. Bizim de takımımızda tecrübeli oyuncular mevcut ancak son seneleri değerlendirdiğimiz vakit takım, camia bazında bu tür maçları oynamaya daha alışkın, daha tecrübeli bir takım bize oranla. PAOK ve Asvel maçlarına oranla daha çetin ve zorlu geçeceği aşikar. PAOK maçındaki ikili oyunları Asvel maçındaki isabet oranımızla birleşitirirsek eleriz.

Asvel'i iyi zamanda yenmişiz. Tony Parker'ı aldılar :D

316942_10150315553663173_130297048172_8184408_1837390132_n.jpg

San Antonio Spurs'un Fransız yıldızı Tony Parker, NBA’deki lokavt süresince ülkesinin Asvel takımında oynayacağını açıkladı.

Parker ünlü Fransız gazetesi L’Equipe'e verdiği demeçte, "Kararımı verdim ve Asvel'i seçtim. Fransa’da oynamak ve takımıma yardım etmek mantıklı bir karar” diye konuştu.

Parker, NBA’deki lokavt sorununun çözülememesi ve sezonun iptal edilmesi halinde ASVEL ile şampiyonluk mücadelesi vereceklerine inandığını kaydetti.

eVET zamanlamamız mükemmel olmuş

:)

Üst Alt