Euroleague'deyiz ! | 71-63 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague'deyiz ! | 71-63

Cevap: Son Dakika l Euroleague'deyiz ! | 71-63

Ben Basketbol'u pek takip etmiyorum o yüzden yanlış anlamayın ama Fenerbahçe ülker'in Anadolu efes'in neredeyse her sene katıldıgı turnuvaya (öyle biliyorum) biz katıldık diye bu kadar sevinmek anlamsız geldi bana.

fenerbahçe, ülker sponsor olduğundan beri katılıyor yani 4 senedir falan fazla takip etmediğin için bilmiyorsun herhalde biz arkamızda böyle büyük bir sponsor olmadan bunu başardık sadece galatasaray ismiyle bundan sonra takip etmeni diliyorum çünkü o zaman anlayabilirsin başarının büyüklüğünü

Cevap: Son Dakika l Euroleague'deyiz ! | 71-63

fenerbahçe, ülker sponsor olduğundan beri katılıyor yani 4 senedir falan fazla takip etmediğin için bilmiyorsun herhalde biz arkamızda böyle büyük bir sponsor olmadan bunu başardık sadece galatasaray ismiyle bundan sonra takip etmeni diliyorum çünkü o zaman anlayabilirsin başarının büyüklüğünü

Teşekkürler :)

Pek bilgim yok bu yüzden öğrenmek istedim.

Cevap: Euroleague'deyiz ! | 71-63

Bu akşamın en güzel olayı Şirket olarak değil bir Spor Kulübü olarak Euroleague'e katılma hakkına sahip olan ilk Türk takımı olmak..

Buraya da yazalım :)

Tek başına bileğiyle emeğiyle Türkiye finali ne çıktık

başka bi takımla birleşmeyip Avrupaya gittik

iyi ki Galatasaray lıyızz

:gs:

Dar kadro ile geçen yıl neler yaptığımızı herkez biliyor.

Bir transfer daha yapabiliriz.

SST seni özledim:)

sponsorumuz çok önemli ömer aşık bu takıma cuk oturur euroligte oynayacağız uzun lazım

20 Ekim 2011 Asseco Prokom - Galatasaray

27 Ekim 2011 Galatasaray - Unics Kazan

2-3 Kasım 2011 Montepaschi Siena - Galatasaray

9 Kasım 2011 Union Olimpija - Galatasaray

17 Kasım 2011 Galatasaray - FC Barcelona Regal

24 Kasım 2011 Galatasaray - Asseco Prokom

1 Aralık 2011 Unics Kazan - Galatasaray

7 Aralık 2011 Galatasaray - Montepaschi Siena

15 Aralık 2011 Galatasaray - Union Olimpija

21-22 Aralık 2011 FC Barcelona Regal - Galatasaray

Euroleague organizasyonunda mücadele edecek olan 24 takım, normal sezon aşamasında 6 takımlı dört gruba ayrıldı. Gruplarında ilk dörtte yer alacak 16 takım, 18 Ocak-1 Mart 2012 tarihleri arasında oynanacak olan Son 16 gruplarına kalacak

şimdi avrupa ağzı açık taraftar görsün birde uzun 5 numara alırsak kimse tutamaz bizi sponsorlar sıraya dizilsin

Üst Alt