Euroleague'deyiz ! | 71-63 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague'deyiz ! | 71-63

Cevap: Euroleague'deyiz ! | 71-63

Gazamız Mübarek olsun arkadaşlar

Orada da güzel temsil edeceğiz inşallah ülkemizi

lakin

bana 3.çeyreğin sırrını açıklayana yarın yemek ısmarlayacağım

:)

Kadroya eklenecek ya da çıkabilecek isimler olabilir bence. Sonuçta istediğimiz oyuncularla anlaşma konusunda elimiz çok daha güçlü durumda.

Aslında gruplara kalabilmek bile büyük bir başarı ama neden top 16 olmasın

Sürekli katılım hakkı elde edebilmemizi, oynayacağımız eurolig turnuvasındaki başarımız etkiler mi?

müessese kulüplerinden sonra ilk defa bir Türk spor kulübü Euroleague'de tebrikler Galatasaray..Basketbolda tarih yazıldı.

bxgi5wsy0vy6ss7q8.png

ne güzel be tam da Basketbol tripinde oldugum yil 10 euroleague macini garanti bakacayim bu sezon allah nasib ederse :)

Gazamız Mübarek olsun arkadaşlar

Orada da güzel temsil edeceğiz inşallah ülkemizi

lakin

bana 3.çeyreğin sırrını açıklayana yarın yemek ısmarlayacağım

:)

ilk 2 periyod da taraflar başa baş gider, daha sonra 3. ve 4. periyod da benchten gelenler ağırlığını koymaya başlar. bi takımın benchi ne kadar iyiyse maçı o kadar kısa sürede koparır. geçen sene efes hep son çeyreğin 3-4 dakikasında koparıyodu ilk 5'i oldukça zayıftı bench ise etkisizdi. (tabi bunun nedeni Efes'in isminden dolayı bi çıkmaza girmesinden dolayı, yedek oynayamayacak oyunucular bile as kadrodaydı çünkü yönetim eğer kulüp kapanırsa diye pahalı transferler yapmadı son 2-3 sezondur bu nedenlede fÜlker'in rakibi kalmadığı için kafadan şampiyon oldular.)

şimdi ise efes bi aksilik olmazsa kafadan F4 oynar.

Recep, biz sürekli katılımı nasıl alırız? Kapasite, bütçe şartları hariç.

Üst Alt