Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise

Cevap: Hadise - Düm Tek Tek [Eurovision 2009 - TÜRKİYE]

Kacıncı oluruz bilmiyorum cunku sarkıyı cok begendim normal bir sarkı olsaydı tahminim anca ilk 10 a girerşz olurdu ama sarkı guzel fakat bi ama daha varkı bu yarısmada sarkıya bakılmıyo tek umudum belki hadise ye bakılır

Şarkının ritmi,ezgileri gerçekten güzel.Fakat yarışılacak olan yerde komşu çıkarlarının ön planda olması nedeniyle ,ümitli değilim.

Komşumuz olmayan Ermenistan'a tam puan vermemiz istisna!

Şarkı güzel ama bende Doğancan gibi düşünüyorum.Komşuluk ilişkileri yüzünden 1. olmamız çok zor.Ayrıca yarışmadada bu sahne performansını sergilerse 1. olma umutlarımız suya düşer.Hepimiz biliyoruz ki Eurovision'da artık görsellikte ön planda

Şarkıdan çok Hadise'nin güzelligi daha çok oy getirecek diye düşünüyorum :p

Tabi siyaset içerikli oylar sonucu kaçıncı oluruz bilmiyorum ama ilk 5'de kesin oluruz :)

Bence 1.liğin en büyük favorisi oluruz bu şarkıyla.

Doğrusu Hadise, bekledigimin çok üstünde bir iş çıkarmış.

Tebrikler.

Kusuruma bakmayın ama ben burda verilen puanları hakkedene verildiğini düşünmediğim için.Bu evrensel müzik değerlerinin dışına çıkıp,ülkelerin siyaset yaparak puan verdiğine inanıyorum.Bu yüzden katılacağımız şarkı ve görsellik güzel olucağı söylensede ben ümitli değilim...

Şarkı güzel ama, en fazla 7-8. sırada yer alabiliriz. Siyaset bu işin içine girdi gireli, hoş hep vardı ya, bu yarışmayı seyretmiyorum bile.

Hiç birşey yapamayız bence.

"Bir devleti ele geçirmenin en uygun yolu dildir" diyorum ve Türkiye'nin yarışmaya İngilizce şarkıyla katılmasını kınıyorum.

Yarışmayı tınlıyor muyum, hayır.!

Yarışmayı kazanamayız , bunun nedeni şarkının iyi veya kötü olması değil , yarışmanın siyasi olmasından dolayı.

Şarkı sözleri Türkiye’de tepki çeken System of A Down’un solisti Tankyan, Eurovision şarkı yarışmasında Ermenistan’ı temsil edeceklerini açıkladı.

Bu haberi bir internet sitesinde gördüm. Agos gazetesinin sitesinde de yer alıyormuş. Baktım siteye, evet haber doğru. Ermenistan’ı Rusya’da yapılacak 2009 Eurovision şarkı yarışmasında System of A Down temsil edecek. Açıklamayı System of A Down’ın (SOAD) solisti Serj Tankyan yapmış.

Şarkıda ‘Ermeni soykırımı’ işlenecekmiş. Bunun dünyayı bilgilendirmek anlamında mükemmel bir fırsat olduğunu söylemiş.

Buyurun bunların yaptığı ney şimdi ? :S

Üst Alt