Eurovision 2010 Final | Tebrikler maNga 2. Olduk - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2010 Final | Tebrikler maNga 2. Olduk

Cevap: Eurovision 2010 Final | Tebrikler maNga 2. Olduk

Ne zaman ki Türkiye Azerbaycana,Yunanistan Kıbrısa,Makedonya Arnavutluğa,Bosna Sırbistana,Ermenistan İsraile birbirelerine 12 puan vermeyecekler işte o zaman eurovision şarkı yarışması olur.

Sırbistan'ın solisti VJ Bülent gibiydi aman evlerden ırak..:eek:

No matter what 'we' say vallahi. İlk 3'e şans bile vermemiştim. :D

Fransızlar şaşırttı!

Eurovision 2010'u canlı veren Fransız France 3 sunucuları Manga'yı beğenmediklerini söyledi ancak Fransa'dan Türkiye'ye 12 puan geldi.

Türkiye'yi temsil eden Manga'nın parçasının hemen ardından "Hoşa giden bir müzik değil, Türkiye'nin hiç şansı yok, kimse bu müziğe oy vermez" diye yorum yapan sunucular oylama sırasında Türkiye'ye puanlar geldikçe "İnanılır gibi değil. Bu nasıl müzik zevki? Bu melodiye nasıl puan verilir?" dedikten sonra Fransa'dan Türkiye'ye 12 puan gelmesi üzerine "Sen de mi Fransa? Fransa'nın bile müzik zevki kötü yönde değişmiş" diye konuştu.

ekolay.net

Cevap: Fransızlar şaşırttı!

Ulan siz kendinize bakın o müzikle anca 2010 Dünya Kupası'na giden amigolar gibiydiniz.

Türkiye'ye hangi ülke kaç puan verdi?

Norveç'in başkenti Oslo'da 55. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Manga, 170 puanla 2. oldu. Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülke ülke Türkiye'ye verilen punlar ve hiç puan vermeyen ülkeler

Norveç'in başkenti Oslo'da 55. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Manga, 170 puanla 2. oldu. Yarışmanın galibi ise 246 puanla Almanya.

Manga, Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2003 yılında kazanan Sertab Erener'den sonra, Türkiye'nin Eurovision tarihindeki en büyük başarısını elde etti ve ikinciliği kazandı.

Hırvatistan, Fransa ve Azerbaycan Türkiye'ye 12 tam puan verirken İsrail, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Ermenistan Türkiye'ye puan vermedi.

Türkiye'ye puan veren ülkeler şöyle:

Hırvatistan 12

Azerbaycan 12

Fransa 12

Makedonya 10

İngiltere 10

Bulgaristan 10

Bosna 10

Almanya 10

Ukrayna 8

Hollanda 8

Arnavutluk 8

Romanya 8

Belçika 6

Estonya 6

Danimarka 6

Gürcistan 5

İsveç 5

Litvanya 4

Beyaz Rusya 3

İsviçre 3

İspanya 3

Finlandiya 3

Sırbistan 3

Slovenya 2

Norveç 2

İrlanda 1

(HABER7)

Cevap: Fransızlar şaşırttı!

ulan ben fransanin dunya kupasinda destekliyecekdim ama insallah ilk turda evlerine geri donerler hata pizza hut fransa gol yerse bir tane pizza bedava verecek bas vurular icin facebook girmeniz lazim oyle duymusutum

Üst Alt