Eurovision 2011 | Azerbaycan Kazandı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 | Azerbaycan Kazandı

Cevap: Eurovision 2011 | Azerbaycan Kazandı

Biz yarı finalde 47 puanla 13. olmuşuz. 10.nun puanı 55.

arnavutluk 12

azerbaycan 12

san marino 10

gürcistan 3

malta 2

rusya 2

isviçre 5

ingiltere 1

Kac puan farkla kazandilar? Yanlis anlasilmasin ama Türkiye elenmeseydi, biraz zor kazanirdi Azerbaycan.

Yurtdisinda ki herkes oyunu Türkiye'ye kullanirdi. Bugün Avrupa'dan baya oy aldi Azerbaycan.

Skandinav ve Preney ulkeleri ne kil ulkeler yahu? Dogru durust puan vermediler. 4 yildir zaten vermiyorlar. )

Kac puan farkla kazandilar? Yanlis anlasilmasin ama Türkiye elenmeseydi, biraz zor kazanirdi Azerbaycan.

Yurtdisinda ki herkes oyunu Türkiye'ye kullanirdi. Bugün Avrupa'dan baya oy aldi Azerbaycan.

Her sene 12 puan veren Fransa'dan ve Almanya'dan kaç puan almış Azerbaycan?

Çatır çatır kazandılar helal olsun.

Turkiye'nin elenmesinin ardindan buyuk oy bekledigimiz ulkelerden malesef dogru durust puan alamadik. :eek: Juri etkisi var diye dusunuyorum.

Azerbaycan 4 senedir katılıyor yanlış bilmiyorsam 5. ve 3. olmuşlardı bu sene de 1. oldular bir başarıyı da sahiplenip Azerileri küçümsemeyin be kardeşim.

En basta yanlis anlasilmasin yazdim. Azeriler kadar da sevindim kazanmalarina. Sen baska yöne cekmeye calistin konuyu, neyse bir kez daha tebrikler.

İctimaida canlı yayınlar var..ŞL ligi kupasını almış gibiler..Sokaklarda kutlama var.

Beyler bu konunun iconu kulaklikta aklima bisey takildi

siz yarismayi kulaklikla mi dinlediniz :):):):):):):):):):):):)

Bu seneki şarkıllar, diğer senelerle kıyaslarsak genelde kötüydüler.Azeri kardeşlerimizin şarkısını beğendim ama öyle ala ala diyeceğimiz türden değildi.Ama yinede tebrik ederim, yendiklerine çok sevindim, Gururlandım hele ki o Türk Bayrağını görünce.

Bursa Atatürk Stadın'da Azerbaycan bayraklarının stada sokulmayıp toplanması karşısında tüm dünyanın izlediği bir yarışmada Azeri yarışmacının Türk bayrağını eline alarak sahneye çıkması ülkem adına utanmamı sağlamıştır.

Bursa Atatürk Stadın'da Azerbaycan bayraklarının stada sokulmayıp toplanması karşısında tüm dünyanın izlediği bir yarışmada Azeri yarışmacının Türk bayrağını eline alarak sahneye çıkması ülkem adına utanmamı sağlamıştır.

Biz degil onu yasaklayan utansin, gerci utanmak nedir onuda bilmezlerde. Yasaklanmisti, fakat yinede tribunlerde Azerbaycan bayraklari dalgalanmisti.

Üst Alt