Eurovision 2011 | Yarı Final 1 | Elendik ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 | Yarı Final 1 | Elendik !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Eurovision 2011 | 10 Mayıs - Yüksek Sadakat | Yarı Final 1 | 22.00 | TRT 1

Valla protestodan vazgeçtim izleyeceğim artık , inşallah güel bi yarışma olur hak eden kazanır .

Cevap: Eurovision 2011 | 10 Mayıs - Yüksek Sadakat | Yarı Final 1 | 22.00 | TRT 1

yarısmaya olan ilgisizlikten dolayı yarısma ertelenebilirmiş

Geçen seneki şarkının tekrarını verseler keşke.

Çok seviorum ya :D

Esas oylama cumartesi günü, bu akşamki sonuçlar belli olunca,Zarflar açılacak okunacak.

Oy kullanacaklar bence kendini cumartesi gününe saklasın..Her türlü finale çıkarız..

Geçen seneki şarkının tekrarını verseler keşke.

Çok seviorum ya :D

Manga We Come Be The Same bence gelmiş gecmiş en iyi sarkımızdır mukemel bı sahne performansı, kıyafetler, kareografi zaten bence gelmıs gecmıs en ıyı Eurovısıon kareografısıdır ama fark yıyerek ıkıncı olmasına ınanmak mumkun degıl sırf polıtık puan yaklasımı yuzunden 2. olduk ustelık Lina'nın performansıyla kıyaslanmaz bile klasık bır soz ama masa basında kaybettık gıbı bırsey oldu polıtık yaklasımlar malesef en fazla 2. olabılmemızı sagladı. :(

Böyle Rezalet Şarkı Olmaz Şarkı Bile Demek Şarkılara Hakarettir Kesin Eleniriz !

O kadarda kötü şarkımız yok.Provalarda sahne performansı çok hoşuma gitti.Sahne performansıda önemlidir.Hadise performansdan 1.liği kaybetmişdi..Rahat finale kalırız.

Oy kullanacaklar bence kendini cumartesi gününe saklasın..Her türlü finale çıkarız..

Vallla bulgaristanda baska senelerde baya bi oy attiriyordum Turkiye icin (hele Hadise ciktigi zaman tavan yapmistik) ama bu sefer pek umutlu degilim , Turkiye oy beklemesin bizden yani :(

Oylari Azerbaycan'a verin haaaa. :)

:animation::animation: Ermenıstana oy atanlarıda anlamıyorum sarkılarını gectım bıkere puan almamızı bırak ustelık her yıl 6-7-8 puan verıyoruz her yıl benım favorım Bosna Hersek ve ılk 3'e kesın gırecektır bızde 4 ıle 8 arasında yer alırız fınalde bugece zorlanıcagımızı dusunmuyorum.

Zaten ermeniler bize vermez..Bize ise onlara her yıl en 7 veriyoruz.

Bu gun Azerbaycan ve Turkiye kesin finalde olacaktir. Onemli olan filande ne olacagi. :)

Böyle Rezalet Şarkı Olmaz Şarkı Bile Demek Şarkılara Hakarettir Kesin Eleniriz !

Avrupa basını bıle ılk 10 gırer dıyor sarkımıza ama nedense bız begenmıyoruz :( bence fena degıl ama yeterlıde degıl 2. provayı ızledım yıne guzel bı kareografı var kure seklındekı kafestekı kızın hareketlerı olsun grubun rıtıme uygun hreketlerı dansları olsun bence yıne ılk uce gırmek zor ama hemen o sınırda olucagımızı dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt