Eurovision 2012 Türkiye Temsilcisi Can Bonomo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2012 Türkiye Temsilcisi Can Bonomo

Cevap: Bu Yılki Eurovision Temsilcisi Can Bonomo

Tanıyanlara şarkısından ziyade, sahne performansı falan nasıldır.. Bize puan vermeyen ülkeleride çoşturabilir mi*

Not: İlk 5 başarı olur. Dayanışma yine olacaktır.

anadoluya has rıtımler muzıkler duymak ıstıyorum ben,bıde sahne sovu olursa anadolu atesıyle bırlıkte uzun halay tarzı tadından yenmez,derece onemlı degıl kulturumuzu tanıtmak olmalı.

Abuk subuk adamları niye gönderiyorlar anlamıyorum bunlar Tr de bile %99 tanınmıyordur :mad:

Davul zurna kullansın sonuncu olsun önemli değil... ( Zaten tamamen ideolojik bir yarışma ülkeler için )

Saçma olan yarışmaya , kendini göstermek isteyen , tarzı olan bi kişi seçilmesi 10 numara karar olmuş.

lan abiler tanımıyorsanz sizin eksikliginiz gidin youtubedan izleyin dinleyin herifi . gayet şekil adam , ses tonu farklı güzel , sahne performansıda çok pozitif . . istiyorsunuz ki illa berksan murat boz falan gitsin

[video=youtube;NjsHlNPmFjM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NjsHlNPmFjM[/video]

Son 3 ülke kala 3. ve Belçikanın 10 puanın üstünde birşey gerideydik hayatta unutmam o yılları zaten o yıllarda GALATASRAY avrupada çoşmuş, Milli takım tavan yapmış üstüne bide bu ne yıllardı bee.

Cevap: 2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo !

Ülkemi temsil etmek üzere TRT'den gelen bu teklifi gururla kabul ettim. Bu heyecan verici süreçte herkesin desteği ve iyi dileklerinin olacağını düşünüyorum. Ben de kendi tarzım ve müziğimle ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacağım.

Can Bonomo

İş yapar bu çocuk. Avrupa bu tarz müzikleri seviyor.

[video=youtube;uDYZGsxO4VY]https://www.youtube.com/watch?v=uDYZGsxO4VY[/video]

Bu herif sanirim.

Üst Alt