Everton Luyindama'ya Talip! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Everton Luyindama'ya Talip!

Transfer konusunda hocalik kariyerinde fiyasko transferler yapmayan teknik direktor var mi? Neden hep kotulerden bahsediyorsun? Ben sana Guardiola ve Mourinho'nun en az 10 tane fiyasko transferini yazabilirim istersen.

Adamin kazandigi kupalara deginmiyorsun. Bir de yerine Bjelica'yi onermissin dalga gecer gibi. Bjelica'yi fener istemeseydi dunya'da boyle birinin varligindan bile haber olmayacaktin gelmissin Galatasaray konusunda senin hayatindaki sevinclerinin hepsini yasatan adama salliyorsun. Elestirilere lafim yok Guardiola, Mourinho, Zidane, Klopp bile elestiriliyor ama yorumlarinin 90% Terim hakkinda. Bir de sıkılmadan yerine Bjelica'yi oneriyorsun.

Keyfimizden istemiyoruz herhalde bjeilca gibi hocaları.
Acilen bütçeyi düşürüp sistemi oturacak hocalara ihtiyaç var.

Ayrıca adamı fener istedi diye öğrenmedim.

Cl'de oynattığı bol gollü karşılaşmalar ile dikkati mi çekmişti .
Bu senenin sürpriz takımı Atalanta ile aynı grupta olması onları da dikkat çekilecek konuma getirdi.

Bjeilca illa olsun diye istediğim biri değil.
Kendi yağında kavurulmayla elde ettiği başarılar sebebiyle sadece bir örnek.

Ben scout şefi veya yönetici değilim.
En iyisini en uygununu bulayım.
Hocayı her ayrıntısına kadar araştırayım vs..

Binlerce hoca var piyasada.
En iyisini bulmak yöneticilerin hakkı

Demek istediğim acilen devamlılıği olan, oyunculara bir şeyler katan, alttan oyuncu yetiştiren bir başarı sistemine geçmeliyiz

Bun yapacak kişinin terim olmadığını futbolu bilen herkes görür.

Son düzenleme:
Ortadan daldım ama şunu eklemek isterim. Taraftar açısından söylenenlere hak veriyorum. Baros bize gelmeden önce Lyon'da rezalet bir dönem geçiriyordu mesela. Ona bile laf eden olmuştu. Adam geldi leblebi gibi gol attı sonra. Scoutun işi oyuncunun yeteneğini ve takımda yapabileceklerini değerlendirmek zaten. İstatistik ve form durumuna göre biz de oyuncu öneririz. O anlamda yetersiz veyahut cesaretsiz bir scout ekibimiz var.
Bu dediklerin hollanda veya belcika ligindeki takimlarda olur cunku orada taraftar baskisi yok yonetim ve scout ekibi rahat rahat transfer yapiyorlar ve oneriyorlar ama bizde boyle birseyin olmayacagini ikimiz de iyi biliyoruz.

Keyfimizden istemiyoruz herhalde bjeilca gibi hocaları.
Acilen bütçeyi düşürüp sistemi oturacak hocalara ihtiyaç var.

Ayrıca adamı fener istedi diye öğrenemedim.

Cl'de oynattığı bol gollü karşılaşmalar ile dikkati mi çekmişti .
Bu senenin sürpriz takımı Atalanta ile aynı grupta olması onlarıda dikkat çekilecek konuma getirdi.

Bjeilca illa olsun diye istediğim biri değil.
Kendi yağında kavurulma ile elde ettiği başarılar sebebiyle sadece bir örnek.

Ben scout şefi veya yönetici değilim.
En iyisini en uygununu bulayım.
Hocayı her ayrıntısına kadar araştırayım vs..

Binlerce hoca var piyasada.
En iyisini bulmak yöneticilerin hakkı

Demek istediğim acilen devamlılıği olan, oyunculara bir şeyler katan, alttan oyuncu yetiştiren bir başarı sistemine geçmeliyiz

Bun yapacak kişinin terim olmadığını futbolu bilen herkes görür.

adeta şeyhzade okan buruk paşa efendi hazretlerini tarif etmişsin üstad.
ne dersin önümüzdeki sene kendisiyle çalışımak ister misin
Hocalığının bize yeteceğini sanmıyorum.

Ama onu istemememin asıl sebebi kargalardan 7 gol yiyip bize karşı ölümüne oynaması.
Keşke bize de kargalara da aynı oyunu oynasaydi.

Ayrıca zamanında bizi bırakıp kaçması.

Hocalığının bize yeteceğini sanmıyorum.

Ama onu istemememin asıl sebebi kargalardan 7 gol yiyip bize karşı ölümüne oynaması.
Keşke bize de kargalara da aynı oyunu oynasaydi.

Ayrıca zamanında bizi bırakıp kaçması.

Yetti artik bitsin futbola karsi olan bu hasretimiz ozlemimiz.

Vedat'in gecen sezonun ilk yarisinda sadece 5 golu vardi. Niye onersin? Eren'i 6 ay izlemek zorunda kalan taraftarlara ocak transfer doneminde ligin ilk yarisinda 5 gol atan Vedat'i almazsin herhalde.

Sorloth konusuna gelince Sorloth o zamanlar Palace'de az sure almis zaten. Takiminda az sure alan bir oyuncuyu 3 buyukler 1. forvet olarak transfer etmez. + Sorloth Groningen ve Palace'de tutunamadi. Mantikli oneri degil yani.
Sana kim 1. transfer diyor?
Falcao'nun Eylul'de gelecegi %100 idi. Zaten kafadan 3 mac kacirmis, 5 mac da sakatlik filan en az 8 mac yoktu. Vedat veya Sorloth 2. forvet olarak gelecekti. Yani biz Vedat'i istedik, olmadi gidip Falcao'yu almadik. Kisin da 5 gol filan atmasina ragmen iyiydi ve mucadeciydi. Zaten biliyorki milli takima almak istedi. Ayrica Rize ilk yarida takimca kotuydu.

marcao, luyindama gibi transferlere devam edip takımın en yüksek maaş alan topçusunun 2 milyon euro olduğu bir ortam bende isterem ama olmuyor işte

türkiye gibi bir yerde bunun olması çok zor

Bu dediklerin hollanda veya belcika ligindeki takimlarda olur cunku orada taraftar baskisi yok yonetim ve scout ekibi rahat rahat transfer yapiyorlar ve oneriyorlar ama bizde boyle birseyin olmayacagini ikimiz de iyi biliyoruz.

Kadronun tamamını böyle yapacak halimiz yok ki. Bir de bu söylediklerim zaten önceden keşfedilmiş oyuncular için. Hiç bilinmedik adamları getirsinler gibi bir beklentim yok. Oyuncunun ismi, form durumu veya istatistiklerinden ziyade meziyetlerine ve oynamak istediğimiz oyuna uygunluğuna bakmamız gerekiyor. 11/12'den 12/13'e geçiş en güzel örneklerinden biri. İki takım da gayet başarılı oldu ancak 11/12 sezonunda futboldan aldığım zevki hiçbir zaman almadım.

Üst Alt