EVL 12/13 H:3 | Fenerbahçe Grundig 1-3 Galatasaray | 28 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EVL 12/13 H:3 | Fenerbahçe Grundig 1-3 Galatasaray | 28 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: EVL 12/13 H:3 | Fenerbahçe Grundig 1-3 Galatasaray | 28 Ekim | Maç Sonucu

FENERBAHÇE GRUNDIG: Turgay 13, Ahmet 2, Miljkovic 20, Marshall 15, Bjelıca 9, Arslan 4, Serkan (L), Kemal, Sercan

GALATASARAY: Vladimir 26, Bojan 5, Erhan 10, Ulaş 6, Coskovıc 9, Murathan 6, Salparov (L), Kemal, Caner Pekşen

SETLER: 22- 25, 25- 19, 18- 25, 22- 25

İSTATİSTİK:

SAYI: 87- 94

RAKİP HATADAN SAYI: 19- 32

SERVİS: 88- 93

SERVİSTEN SAYI: 3- 4

HATALI SERVİS: 20- 13

HÜCUM: 107- 78

HÜCUMDAN SAYI: 56- 43

BLOKTAN SAYI: 9- 15

MANŞET: 80- 68

HATALI MANŞET: 4- 3

Cevap: EVL 12/13 H:3 | Fenerbahçe Grundig 1-3 Galatasaray | 28 Ekim | Maç Sonucu

Vlad a bak tek başına almış maçı.

Paraya kıyıp Janic'in yerine bir yabancı bomba olur,yüzüp yüzüp derede boğulmayalım artık lütfen yetkili abiler şampiyonluktan ötesi mi var.

Janic'i dövesm geldi . Tek hücum sayısı yok . Yazık . Takımda göze batan bir de Murat var .

Janic biraz daha hızlı toplar alabilse Ulaş'tan emin olsun daha da katkı verecek hücum anlamında .

Janic zaten manşetin yarısından fazlasını alıyor görev adamı yani , 3 blok yapmış 1 servis sayısı var . İstediği topları almaya başlarsa 10'da 1 olan hücum istatistiği 10'da 4 ya da 5 olur bu da Nikolov'u Tomi'yi biraz daha rahatlatır .

Bu maçta bloklar ve servisler çok iyi çalıştı ; 7 ses bombası atıldı 3 adet toplu halde ağır küfürler edildi .

Ama kızıyla maç izleyen babanın yanında küfreden genci kovması gibi kapıdaki güvenliğe ''çakmakları alacağınıza ses bombalarını alın içeriye nasıl griyor bunlar '' diyen duyarlı ve kültürlü Fb taraftarı da vardı ; salonda Gs maç kazandı ve sevinemedim içime oturdu :S

Coskovic'le ilgili bir sorun olduğunu salonda anladım ; maçı izlerken çocuğuyla ilgili bir sorun olduğunu gördüm ; gözyaşlarını yerim onun :)

3 maçta 8 puan gayet iyi devam Aslanlar devam :D

Janic biraz daha hızlı toplar alabilse Ulaş'tan emin olsun daha da katkı verecek hücum anlamında .

Janic zaten manşetin yarısından fazlasını alıyor görev adamı yani , 3 blok yapmış 1 servis sayısı var . İstediği topları almaya başlarsa 10'da 1 olan hücum istatistiği 10'da 4 ya da 5 olur bu da Nikolov'u Tomi'yi biraz daha rahatlatır .

Bu maçta bloklar ve servisler çok iyi çalıştı ; 7 ses bombası atıldı 3 adet toplu halde ağır küfürler edildi .

Ama kızıyla maç izleyen babanın yanında küfreden genci kovması gibi kapıdaki güvenliğe ''çakmakları alacağınıza ses bombalarını alın içeriye nasıl griyor bunlar '' diyen duyarlı ve kültürlü Fb taraftarı da vardı ; salonda Gs maç kazandı ve sevinemedim içime oturdu :S

Coskovic'le ilgili bir sorun olduğunu salonda anladım ; maçı izlerken çocuğuyla ilgili bir sorun olduğunu gördüm ; gözyaşlarını yerim onun :)

3 maçta 8 puan gayet iyi devam Aslanlar devam :D

Bakalım yeni gelen TVF başkanı eğer Aziz'n adamıysa bu olaylara göz yumar

maçın tamamını netten ızlesek nerden bulabılırız...

Tebrikler, Voleybol'da özlemistik böyle derbi galibiyetlerini :happynew:

Azizin ironisi geldi aklıma birden limasol taraftarı gibi sevgi dolu davranmıyormuş bizim taraftarımız. Laf sokmaya çalışıyordu apaçi.

Kendi kendini kapak eden bir adamı ilk defa görüyorum :D Ezik kendi taraftarının yaptığı ne la.

Başak Koç'un maç sonu röportajlarını nereden izleyebilirim ?

Tebrikler... Evet çok iyi oldu bu galibiyet.

su an 1 tane daha oyuncu alma hakkımız var...ve janıcten ıı oyuncu da alabılırdık defans ıı ama hucum yok..pasorumuz ulaş hermac janıcten daha cok sayı alıyo..

Bugünkü ziraat bankası maçına herhalde başlık açılmamış.

Ben yazayım ilk seti 25-13 gibi farklı skorla aldık.Helal olsun çocuklar.

Üst Alt