Evlat Kontenjanından Antrenörlere Yol Verilmeli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlat Kontenjanından Antrenörlere Yol Verilmeli

Hic birsey ifade etmiyor. Ben hocanin maskotu olan ve kulübe hic bir yarari dokunmayan yardimci teknik direktörler istemiyorum.

Kendisine en fazla tapanlar Ümit ve Hasan herhalde, iki dönemdir bu ikiliyi pesine takiyor gelirken.
Evet hiç bir şey ifade etmiyor o yüzden istediğini bensiz de ifade edebilirsin :) hürmetler...

Tugay çok efendi ve gerçekten kulübeye yakışan 1 isim.Bu yüzden istiyor herkes ben de isterim ama maalesef katkı sağlamıyor kendisi.
Kisiligine lafim yok, televizyon'da guzel yorumlar yapiyor, Turk futbolu hakkinda dogru tespitleri var ama yardimci antrenor olarak gelmesini istemem. Mancini zamaninda robot gibi kenarda duruyordu.

Turkiye'de yardimcilar teknik direktore sahada gordugunu soyleyebilmeli, cekinmemeli. Terim olsun, Senol Gunes, Avci, Mustafa Denizli, farketmez, her seyi ben biliyorum yardimcimi dinlemem dusuncesi yanlis.

Pep bile devamli yardimcilariyla kenarda konusuyor, ozellikle de Arteta ile. Unai Emery de yardimcilariyla fikir alis verisi yapiyor.

Artik baktilar olmuyor, gidip italyan kondisyoner getirdiler. Bu hamle sadece tek bir kondisyonerle sinirli kalmamalidir.

Levent Sahin, Ümit Davala ve Hasan Sas gibi adamlarin asiri derecede niteliksiz oldugu görüldü.

Hicbir futbolcu bu isimleri ciddiye almiyor, ilaveten hocaya 1 gram akil verebilecek yetkiye ve kapasiteye sahip degiller.

Hocanin yaninda her dedigine evet diyecek elemanlardan ziyade kalifiye personel bulunmalidir.

Suraya 3-4 tane daha (biri asistan menajer) olmak üzere kalifiye eleman olsa eminim antrenmanlar ve hazirlik kamplari daha verimli gecer.

En ufak seyde Fatih Terim disinda cözüm üretebilen birinin olmamasi üzücü. Iki kelimeyi bir araya getiremiyor maalesef bu üstteki 3 antrenörümüz.

dostum kusura bakmada 3-5 cümle okuyup gerisini okumadım. kısaca sormak isterim. sen kendince bu kanılara nereden vardın? bunları nasıl anladın harbiden?

Kim bu yeni kondisyoner?
Alberto Bartali

050120191514541000093_2.jpg

Üst Alt