Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır?

Gecen gun bana ilk bulustugumuzda giydigi elbisenin rengini sordu

Hemen hemen her rengi saydim. Tutturamayinca "Yemin ediyorum dun ne yedim hatirlamiyorum" dedim.

6 sene once ne giydigini nerden hatirlayayim. Benim kafa ertesi gun herseyi silmeli hafiza doluyor error veriyorum sonra.

Yine odun olduk onun gozunde.

Bu isler boyle

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk bulustugumuz gun

Ilk yemek yedigimiz yer

Ilk tatile gittigimiz yer

Ilk hediye aldigim gun

Ilk okuluna ziyarete gittigim gun

Bana boyle sorular soruluyor. Yuce yaradanin karsisina cikip gunahlarim hakkinda sorguya tutulmak bazen daha kolay olacakmis gibi geliyor.

Ve ben bu ilklerin hicbirini hatirlamiyorum hocam

Ilk bulustugumuz gun

Ilk yemek yedigimiz yer

Ilk hediye aldigim gun

Bana boyle sorular soruluyor. Yuce yaradanin karsisina cikip gunahlarim hakkinda sorguya tutulmak bazen daha kolay olacakmis gibi geliyor.

Ilk bulustugumuz gunu banka sifresi yaptim.

2 3defa bloke oluyordu kart surekli unutuyorum.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ilk bulustugumuz gun

Ilk yemek yedigimiz yer

Ilk hediye aldigim gun

Çok normal. Kadınlar bu durumu çok abartıyor. Erkekler ile kadınların ilgi alanları çok farklı. O yüzden çok kızmamak lazım. Elbise rengi, ilk hediye alınan gün, ilk buluşulan gün vs bunlar çok büyük ayrıntı.

Ama gidilen ilk tatil, yemek yenilen ilk yer, tanışma, evlilik yıldönümlerinden sonra hatırlanması gereken ilk şeyler.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadınlar her şeyi hafızada harfler, renkler, sayılar, tarihler, hatta saatler, hava durumları vs gibi detaylarla tutabiliyorlar.
Bu durumda biz erkekler daha düz ve netiz.
Bence sorunlar burdan kaynaklanıyor, ilk gün ilk hediye vs hatırlayamıyoruz istesek de net şekilde. Çünkü ilk hediyeyi hatırlasan o gün ne giydim der. Şunu giydin desen hava nasıldı saat kaçtı der. Bu böyle uzar gider

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gecen gun bana ilk bulustugumuzda giydigi elbisenin rengini sordu

Hemen hemen her rengi saydim. Tutturamayinca "Yemin ediyorum dun ne yedim hatirlamiyorum" dedim.

6 sene once ne giydigini nerden hatirlayayim. Benim kafa ertesi gun herseyi silmeli hafiza doluyor error veriyorum sonra.

Yine odun olduk onun gozunde.

Bu isler boyle

3-4 ay önce trafik cezası yemiş, çaktırmadan yatırırım diye düşünmüş, tebligatı da görmedim, muhtarda kalmış ya da benden önce iç etti, tabi yatırmayı unutmuş.

Bir kaç hafta önce, bankada ödeme talimatı var taahhütlü, karşı taraf telefon açtı vade geçtikten bir kaç gün sonra, ödemeniz gelmedi diye, baktım trafik cezası yüzünden Hesaplara bloke koymuş maliye.

Dedim hanım bu ne

Cevap:pardon

Son 1 senede 800 TL ceza ödediğim için Sertan görmeden halletmem lazım demiş onu da yapamamış.

Kendinize ait odanız olsun.

2+1 'e taşındığımız için çok pişmanım :(

t55vgabp.jpg

Kendinize ait odanız olsun.

2+1 'e taşındığımız için çok pişmanım :(

t55vgabp.jpg

Yengem her türlü haklı kusura bakma! Oturma odasına asılacak türden resimler değil. Eşin çıkıp oturma odasına misal Cüneyt Arkın, Kartal Tibet resmi asmak istese bunu kabul eder misin? Dürüst ol.

Ayrıca "yaşlı adam ayakta mı kalsın" esprisine cevap ne oldu :/

Üst Alt