Evren Nuri Turhan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nadir kafasi calisan ve evlatci olmayan eski yerlilerden biri.

Türünün son örneklerinden. Bir bu Evren Turhan'a bakiyorum bir de türk futbolunun en iyi solbeklerinden biri belki de en iyisi Hakan Ünsal'a.

Zihniyet farki ucurumlar kadar.

O da onun için uğraşıyor zaten :)

Son zamanlarda şov yapmaya başlamış olabilir ama eskiden de böyleymiş.Acun turnuvasından sonra millet rtlemeye başlamıştı eski twitlerini.2013-14'te Selçuk'la burak'ın döküldüğü zamanlarda twitterda bunları eleştirmiş.(Kimsenin Evren'den haberi yoktu o zamanlar.)

güzel konuşuyor. mustafa denizlide doğrusu yanlışı güzel konuşuyordu dışarıdan.

Katılmıyorum.burak'ı falan beğeniyordu programlarında.

öyle ya da böyle dışarıdan güzel konusuyor ama içeri girince akli melekelerinin bir kısmını kapıda bırakıyorlar. yöneticisinden hocasına böyle maalsef.

heh onu demek istiyorum birazda. evren gelse konuştuğu gibi icraat yapacağını yapabileceğini sanmıyorum. birazda senin dediğini yapıyor aslında.
ayrıca denizli yorumum için dikkat ederseniz doğru ya da yanlış diye bişey kullandım.

Evren TURHAN@Evrturhan 27 Şub 2014
Ya bu Semih'i niye oyuna alıyosun takımın anasını ..... Ettin.

Evren TURHAN
@Evrturhan
12 Nis 2014

Mancini çok sinirli,çünkü oyuncuya dayalı bir düzen var,o zamanda işler böyle arapsaçına döner....Drogba,sneijder,melo yok ne haldesin bak.

Evren TURHAN@Evrturhan 06 Nis 2014
Formayıda tugay hocaya veriyosun.hemen git bu takımdan hemde hemen.taraftar bazende tepki gösterecek kusura bakma.ne güzel yan pas geri pas

Ben maçtan çok Selçuk'a kafayı taktım.formayı verdi hocasına gidiyo herhalde yolu açık olsun.sanki daha büyük bi takıma gidicek.

Çıkarmayacaktı Selçuk formasını.benden bu kadar demek o hareket. biz zamanında yağmurluğumuzu attık yedek kulübesinde,yollandık.

Benim Selçuk la bi davam yok.davranışı yanlış.çıkıp özürdileyecek bütün camiadan.kimse derbide o şekilde https://xn--kamaz-xra23c.bizçıkamaz.biz yemeyiz.....

Evren TURHAN@Evrturhan 22 Ara 2013
Gol Drogba ile sneijder in kusurabakma Burak:)))

Evren TURHAN@Evrturhan 15 Ara 2013
Drogba , Burak'tan daha fazla koşuyo.bu nasıl iş.oyuna birde sonradan girdi Burak.

Evren TURHAN@Evrturhan 11 Ara 2013
Sneiderrrrrr bu adamlar bunun için bu kadar para alıyorlar.drogbaaaaaaaa

Teknik Ekip'te ol Yönetici olarak gel bir şekilde gel be reis

Hasan Şaş
Necati Ateş
Evren Turhan

Bunları bu camiada görmek istiyorum

Ben eski futbolcular içinde sadece bizim değil tüm eski futbolcular içinde bu kadar net, kayırmadan konuşanı görmedim. Geçende de "Sabri'yi,Semih'i,Selçuk'u falan artık görmek istemiyorum, bir çok Galatasaraylı da benim gibi düşünüyor" demişti.

Bu lanet düzen bu adama şans vermez ama benim fırsatım olsa 1 dakika düşünmeden getirir yardımcı antrenör yapardım. Koruyup kollamayacak abi yerlisini vs gerektiğinde eleştirmesini bilecek. Diğer yerli seviciler hala "Selçuk aslında çok önemli oyuncu", "Sabri çok iyi niyetli ve çalışkan" modunda dolanıp duruyorlar.

30faa99ef25566d95c2d4f09bf04fd4b.png

Üst Alt