Tier 1 - Eyüp Aydın 23:00’da İstanbul’da Olacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Eyüp Aydın 23:00’da İstanbul’da Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
✈️ Eyüp Aydın 23:00’da İstanbul’da olacak. [@sco1905]

Eyüp Aydın Galatasaray'da.
Sözleşme süresi 3 yıl.

(Nevzat Dindar)

Sözleşme süresinde sorun vardı yazılanlara göre. Onlar 2 yıl biz 5 yıl diyormuşuz. 3 yılda orta yolu bulmuşuz anlaşılan.

Bakalım bonservis ne kadar olacak.

Bu tarzda transferi destekliyorum.Anadolu takımında bir sezon çıkış yapip fahiş fiyatlarla Türk oyuncu transferi yapmaktansa Kerem Aktürkoglu, Barış Alper tarzı 19,20 yaşında potansiyel genç Türk oyuncu alıp kendimiz yetiştirelim.Tutarsa süper, tutmazsa düşük maliyet nedeniyle göze batmaz.Oyuncuyu izlemedim bu arada ama fiziksel olarak ön libero profiline uyuyor (1,81 boy) ayrıca Bayern, Dortmund gibi kulüpler biliyoruz ki altyapı da bile oyuncu seçerken çok dikkatlidirler.

Bu tarzda transferi destekliyorum.Anadolu takımında bir sezon çıkış yapip fahiş fiyatlarla Türk oyuncu transferi yapmaktansa Kerem Aktürkoglu, Barış Alper tarzı 19,20 yaşında potansiyel genç Türk oyuncu alıp kendimiz yetiştirelim.Tutarsa süper, tutmazsa düşük maliyet nedeniyle göze batmaz.Oyuncuyu izlemedim bu arada ama fiziksel olarak ön libero profiline uyuyor (1,81 boy) ayrıca Bayern, Dortmund gibi kulüpler biliyoruz ki altyapı da bile oyuncu seçerken çok dikkatlidirler.
Tüm söylediklerine katılıyorum ama kafamdaki tek soru işareti biz bu çocuğu oynatacakmiyiz ileri götürecek miyiz.Tum mesele bu.Zaman gösterecek.Kesinlikle umutluyuz ama sonu güzel olsun inşallah.Biranda aklıma Almanya'dan gelen Berkant geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt