F.Bahçe'den derbiye özel t-shirt - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'den derbiye özel t-shirt

Cevap: F.Bahçe'den derbiye özel t-shirt

Vaay ezikler ortaya çıkmaya başladı durun hele bakalım Mevlâ neyler, neylerse güzel eyler ;)

.. cogu Galatasarayli, ben dahil, bu derbiden hic umutlu degil.

Fakat Khalkedon'a son 10 sene ne umutlarla gittik, hep tersi oldu. Istermisin bu sefer de tersi olsun? Olur mu olur.

Demedi demeyin..

Ps: Severim 'underdog' ilan edilmeyi.

Bir takım ancak kendinden büyük takımları yeniyorsa büyük bir başarı adlediyorsa bunu tişört bastırır;)

.. cogu Galatasarayli, ben dahil, bu derbiden hic umutlu degil.

Fakat Khalkedon'a son 10 sene ne umutlarla gittik, hep tersi oldu. Istermisin bu sefer de tersi olsun? Olur mu olur.

Demedi demeyin..

Ps: Severim 'underdog' ilan edilmeyi.

Aklıma gelmiyor da değil.Bu sene herşey tam tersi işliyor.Sonuç da öyle olursa güzel olur.

maçtan sonrada bize güzel bi t-shirt basma fırsatı geçecek inş.

Her sene hadlerinden fazla şımarıyorlar, bizi yenmeleri önemli değil. Allah öyle ceza veriyor ki, 16 Mayıs'da ki hallerini daha unutmadık. Bağdat Caddesi, dilenci gibi sarı-lacivert formalı salya sümük insanla doluydu.

aslinda deja-vu degil bu... bazen 3-0, bazen 4-0, bazen 1-0 oluyor skorlar. ayni skorlar olsaydi deja-vu olurdu. :)

bence bu hafta kafa olarak o kadar ciddi hazirlanamayacak fener'in futbolculari. surpriz yapariz bence. gerci sarp'la ne surpriz yapacaksak.

yenersek başarıları kalmıcak bırakın ellerinden almayalım bizlere savunacak bir başarıları olsun :D

kendilerine çok güveniyorlar. çok zor ama umarım onları yenerizde bi güzel rezil olurlar çok havalandılar

ben galatasaray teknik direktörü olsam o gün alırım 1 tane tşirt veririm futbolcuların eline maç öncesi...bakın da görün derim.eger onlarda da birazcık gurur varsa cıkar savaşırlar

İstediğiniz tshirtü bastırın, sittin sene şöyle bir tshirtünüz olamayacak.

b8820-2.jpg

hani biz onu tesadüfle kazandıkya onlar için bişey ifade etmiyor renkdaş :D:D ulan şu cikcikleri bi yensek varya suratlarını görmek inanılmaz zevk verecektir :D

10 maçın skorunu tek tshirtte kullanmasalardı keşke, 10 ayrı tshirt bastırsalardı. Daha çok para kazanırlardı. Ellerinde başka malzeme yok çünkü. Bir Uefa Kupaları, Süper kupaları yok, şampiyonluk sayıları, Türkiye Kupası sayıları da bizden fazla değil. Başka ne yapacaklar, bizi yendikleri maçlardan başka ellerinde bir şey yok.

gecen senelerde hep bu sefer yeneriz diyordum..yenildik..simdi de kesin yeniliriz diyorum..bakalim ne olacak..gene yenilirsek demek ki hicbir istatistik bizim o nalet stadyumda maglubiyetimizi engelleyemez

Üst Alt