F.Bahçe'den Topal Sürprizi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'den Topal Sürprizi

Cevap: F.Bahçe'den Topal sürprizi

Hadi ordan. Türk Futbolunun son dönemdeki en iyi pas yapan, en profesyonel oyuncusudur. Nuri Şahin ile birlikte geleceğimiz bu adamlarda. Selçuk Şahin'e devam.

Haklisinda,bizim Xelcuk´u unutmusun.

Adam La Liga´da Real Madride ve Barcelonaya en yakin olan takimda oyniyor,Chelsea gibi takimlar istiyor,ama bizim medya adami Bienvenue gibi oyuncu alan takima transfer ediyor.

topal valencia da oynayan adam. avrupa da herhangi bir takima gider, yine fenere gitmez. bunlar ne zannediyorlar kendilerini?

isleri gücleri yalan haberler ile ortaligi velveliye vermek.

Haklisinda,bizim Xelcuk´u unutmusun.

Adam La Liga´da Real Madride ve Barcelonaya en yakin olan takimda oyniyor,Chelsea gibi takimlar istiyor,ama bizim medya adami Bienvenue gibi oyuncu alan takima transfer ediyor.

Selçuk var, Semih var, Tolga var Alper Potuk var, var oğlu var. Unutmak değil. Lejyonerleri saydım o bakımdan.

Bu olmadı!Ben onlardan Arda hamlesi bekliyordum.Ama henüz Arda işi olgunlaşmadı onlar da haklılar.Şu anda Arda'ya talip olsalar kendilerine iyice bir güldürürler.Arda'nın zayıf anını bekliyorlar pusuya yatıp. Topal niye onlara gitmek istesin ki?Onlarda bunu anlayacak izan nerede?Bizi endişelendirdiklerini sanarak mutlu oluyorlar.Tabi bunu doğal karşılıyorum çünkü onların varlık nedeni biziz, hem de her anlamda:)

Hic bir akli basinda oyuncu fenere gelmez. Türklerin hepsi bunlarin $ike yaptigini ve yakinda (en gec sezon sonu) ceza alacaklarini biliyor. Bunlar ancak 1-2 Bienvenue ayarinda yabanci kiralayabilirler...

Mehmet Topal karakterli adamdır ve iyi Galatasaraylıdır gelmez Fenerbahçe'ye falan.

şaka gibi. topal, fb forması giyse ne giymese ne. topal kim la? benim gözümde s.şahin'den farkı yok.

yaw arkadaş gidin biraz gerçek futbol seyredin. fm,cm,zm,wc ile olmaz bu işler.

Cevap: F.Bahçe'den Topal Sürprizi

Zaten Mehmet Topal adamlık, efendilik, ahlak, insanlık gibi özelliklerinin üst düzey olmasından dolayı Fenerbahçe'nin transfer listesine giremez, kısacası fenerin futbolcusu değil... :)

Cevap: F.Bahçe'den Topal Sürprizi

Eski Aslan'a F.Bahçe kancası

İspanya La Liga ekiplerinden Valencia forması giyen başarılı futbolcu Mehmet Topal için Fenerbahçe'nin devrede olduğu iddia edildi

eski-aslan-a-f-bahce-kancasi-2229706.Jpeg

İspanya La Liga'da Valencia forması giyen Mehmet Topal'ın Atletico Madrid'e 4-2 yenildikleri UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçından sonra oynanan üç karşılaşmanın ikisinde kadroya alınmaması birinde ise yedek soyunmasının ardından transfer haberlerine adı karışmaya başladı.

İspanya'da yayın yapan meşhur Cadena Ser radyosunun yaptığı habere göre, milli futbolcuyu gelecek sezon kadrosuna katmak için girişimlerde bulunan ekiplerin başında Türkiye'den Fenerbahçe geliyor. Süper Final'de şampiyonluk mücadelesi veren sarı-lacivertli ekibin daha önce de ilgilendiği iddia edilen Topal için ikna turlarına devam ettiği ancak oyuncuyu İspanya'dan koparmanın çok da kolay olmayacağı düşünülüyor.

Maddi konularla ilgili bir bilgi vermeyen İspanyollar, yaptıkları yorumlara göre Topal'ın daha fazla forma giymek için takımdan ayrılabileceği ancak Türkiye dönüp dönmeme konusunda kararsız olduğu dile getirildi. İspanyol medyası Mehmet'in bu sezon 28 maçın 22'sinde ilk 11 başlamasına karşın bunun sürekli olup olmayacağı konusunda şüpheleri bulunduğuna dair de iddialı bir yorum getirdiler.

2010 yılında Galatasaray'dan Valencia'ya transfer olan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu kimi zaman gösterdiği performansla övgü alsa da eleştiri oklarını yemekten de kurtulamadığı dönemler oldu.

(Sporx)

Üst Alt