F.Bahçe'liler İsrail Bayrakları İle Dolaşacaklar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'liler İsrail Bayrakları İle Dolaşacaklar

Cevap: F.Bahçe'liler İsrail Bayrakları İle Dolaşacaklar

lube ayar gibi felan biri çıkıpta sanaldan organize ederse yapar bu mallar çünkü bunların ortak özelliği çoğunlukta bir kişi ne yaparsa o dur biride çıkıp demez ulan napıyorsunuz diye

Maccabi'yi desteklerler de çıkıp İsrail bayraklarıyla dolaşmak yemez

Yapmazlar arkadaşım gfb ve kfy yalanladı diyor.

Bu konularda birlik olmalıyız böyle birşey yapılırsa çok büyük salaklık olur şaka gibi birşey bu kadar aptal olacaklarına ihtimal vermiyorum.

Evet Fenerbahceyi UEFA'ya sikayet eden Talip Dogan Karlibel twitterda yazdi bunu. Nereden bildigini bilmiyorum ama belki cesitli Forumlarda organizasyon yapiyor olabilirler.

TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

Fenerbahçeli taraftarlar istanbul da israil bayraklarınla dolaşacaklarmış. Beşiktaşa karşı. ço kayıp çok ayıp beyler yanlış yaptığınız.

TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

Neden Fenerbahçelilerin BJK galatasaray ve Trabzona düşman olduklarını anlayamıyorum. şim di de israil bayraklarınla sokaklara dökülecekler

Ayrica bu adam sike operasyonu hakkinda cok carpici seyler yaziyor Twittera misal Aziz Yildirima cürük raporu veren Pasanin hapisde oldugunu, Fenerbahcenin dis güclere bagli oldugunu, Aziz Yildirimin Milliyetciyim diye ortada gezinip ABD ve NATO nuncikarlari pesinde kostugu, NATO nun 01.08.2011 tarihinden itibaren Türkiyedeki yatirimlarini durdurdugu vb.

Twitter Hesabi --> Twitter

siyah yaptigim yazilar beni rahatsiz etti , hepsi büyük harfle basliyor bizimki kücük yazilmis :mad:

gerisi beni ilgilendirmiyor zaten türkten saymiyorum bu fenerlileri

İsrail'e yapılacak olan yaptırımların en büyüğü bu olsa gerek...

ŞİKECİLERİN Ellerine İSARİL Bayrağı vermek :asd:

Üst Alt