F.Bahçe'yi Yenmeyeli 6 Gün Oldu ! Anlayana...


bir derbi zaferi ve yine taraflı medyanın oyunları...

sanki her gün fenerle maç yapmışız gibi sadece muhteşem galibiyetimize gölge getirmek için Galatasarayımız 1318 gün sonra feneri yendiğini manşetlere taşıdılar. Allahtan merdiven boşlıkları dolu değildi yoksa galibiyetimiz güme giderdi.Gündemi değiştirebilirsiniz ama gerçekleri asla... Siz her ne kadar saklamaya çalışsanızda GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY!!!
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...Bu arada Fener bizi yenemeyeli de 250 gün oldu çarçabucak. Yenebilme ihtimali de, en erken 400ncü gün civarı mümkün olabilecek.Tabii küme düşerlerse bu sayı 2500 ü de görebilir, 5000 'i de.
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...Fener medyasının klasik gölgeleme taktikleri.Düşeceksin fener, bunuda bu gözler görecek.
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...daha çok okyaşacağız rahat olun, kaldıki biz fbliler gibi hedefi sadece ezeli rakibini yenmek olan bir takım değiliz, biz büyük takımız aldğımız kupaları, başarılaları konustururuz.
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...Yazacak hiç bir olumsuzluk bulamayınca bütün Fenerliler Devlet Bahçeli kesildi başımıza:)
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...Biz Avrupa zaferlerimizle, kupalarımızla övününce görgüsüz oluruz, onların elinde 6-0'lık şikeli galibiyetlerinden başka bir şey yok ama maşallah ağızları dolu dolu konuşuyorlar. Pes! diyorum.
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...Merak etmeyin bu sene 5 macimiz daha var fenerle......Bol bol severiz doya doya
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...Aha buldum!15 haziran 1983'den sonra bügüne kadar 10.407 gün geçmis. Moehahahahahhahahah :D
 
Cevap: Feneri yenmeyeli 2 gün oldu! Anlayana...en son Eboue, Elmander ve Melonun golleriyle kazanmıştı Galatasaray.sene 2011di galiba.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt