F1 2016'da Yeni Sıralama Turu Formatı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F1 2016'da Yeni Sıralama Turu Formatı

Hatırlamam mı :) Zaten McLaren'in mekanik ve motor problemleri meşhurdu. Hakkinen reyizi az üzmedi bu sorunlar. Onlara rağmen şampiyon oldu. :hat:

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o arıza 2001 ispanyada olmuştu, şimdi videosunu izledim. schumacher takım radyosundan onun için üzgünüm filan diyor yarış sonunda hakkinen'in yanına gidip hep hatırlanacaksın vs diyor. gözlerim doldu valla ne yalan söyliyim :D
F1 Spain 21 - Mika Hakkinen retires on last Lap Schumi team radio & Apology - YouTube

baba olduktan sonra, daha yarışabilecekken kariyerine son vermiştir. senin gönderdiğin videoda 2000 spa'daki geçişi f1 tarihinin (en azından benim izlediğim f1 tarihinin) en unutulmaz geçişidir kesinlikle.

hakkinen 98-99
schumacher 00-01
F1 Greatest Rivalries: Michael Schumacher v Mika Hakkinen - YouTube

iyi nostalji oldu bana gece gece

Häkkinen bana göre Michael Schumacher dan iyidi, ama sisman Haug baya problemli arabalar yetistiriyordu. Ferrari aslinda hep daha saglam bir model cikariyordu, sonra cocuk dogunca Mika tatile cikti, ve bidaha dönmedi.

o arıza 2001 ispanyada olmuştu, şimdi videosunu izledim. schumacher takım radyosundan onun için üzgünüm filan diyor yarış sonunda hakkinen'in yanına gidip hep hatırlanacaksın vs diyor. gözlerim doldu valla ne yalan söyliyim :D
F1 Spain 21 - Mika Hakkinen retires on last Lap Schumi team radio & Apology - YouTube

baba olduktan sonra, daha yarışabilecekken kariyerine son vermiştir. senin gönderdiğin videoda 2000 spa'daki geçişi f1 tarihinin (en azından benim izlediğim f1 tarihinin) en unutulmaz geçişidir kesinlikle.

hakkinen 98-99
schumacher 00-01
F1 Greatest Rivalries: Michael Schumacher v Mika Hakkinen - YouTube

iyi nostalji oldu bana gece gece

Schumi'yi desteklemezdim ama centilmen, ahlaklı bir adam olduğu aşikardı zaten. Ben Hakkinen'in daha iyi bir pilot olduğunu düşünüyorum, Ferrari'nin arabası çok sağlamdı. Schumi F1'in efsanesidar tabi tartışmasız, orası ayrı. Yoksa aynı araba E.Irvine dallamasında da vardı ama bir halt yapamıyordu.

Spa'daki geçiş gibi bir geçiş görmedim, göreceğimizi de düşünmüyorum(artık izlemiyorum zaten). Zonta'ya sağından tur bindiren Schumi'ye soldan acayip bir kontra çakıyor reis, tam usta işi... :hat:

Üst Alt