F1 Dünya Şampiyonu Nico Rosberg, Kariyerine Son Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F1 Dünya Şampiyonu Nico Rosberg, Kariyerine Son Verdi!

formula-1de-sampiyon-6d921cc6cd402ef846f9.jpg

F1 2016 dünya şampiyonu Nico Rosberg, Formula 1 kariyerine son verdiğini açıkladı.

Zirvede bırakmış sanırım.bu kararı baya şaşırtıcı buldum daha yaşı 31di.son yarışta olan olaylardan kaynaklı olabilir

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

CyrKsTwWgAAhG-y.jpg:large

Ne diyor beyler tercüme pls.

25 senelik kariyerimin en büyük hayali Sampiyon olmakti. Bu hayalim icin bir cok cile,aci ve yara cektim. Artik bu dagin en tepesine ciktigimdan dolayi onurlu ve mutluyum. Size sunu söyleyebilirim : Bu sezon baya zor gecti ve gecen iki senenin hayal kirikliklarindan sonra daha da hirslandim. Ailem e Vakit harcayamadim

Suzukada yarisi kazandiktan sonra ilk defa Sampiyonlugu ellerimde tuttugumu hisettim. Abu Dhabi sabahinda anladim ki : Belki bu son yaris olabilir. Yesil isiklar yandiktan sonra en kariyerimin en zor yarisi olacagini anladim. Pazartesi günü tamamiyle bu kararimi kildim. Bunu Yaris aileme anlattim. Tabiki onlari cok zor bir duruma soktugumunda farkindayim. Kararima yinede anlayis gösterdiler

Artik hayatin bana ne göstereceklerini merakla bekliyorum

25 senelik kariyerimin en büyük hayali Sampiyon olmakti. Bu hayalim icin bir cok cile,aci ve yara cektim. Artik bu dagin en tepesine ciktigimdan dolayi onurlu ve mutluyum. Size sunu söyleyebilirim : Bu sezon baya zor gecti ve gecen iki senenin hayal kirikliklarindan sonra daha da hirslandim. Ailem e Vakit harcayamadim

Suzukada yarisi kazandiktan sonra ilk defa Sampiyonlugu ellerimde tuttugumu hisettim. Abu Dhabi sabahinda anladim ki : Belki bu son yaris olabilir. Yesil isiklar yandiktan sonra en kariyerimin en zor yarisi olacagini anladim. Pazartesi günü tamamiyle bu kararimi kildim. Bunu Yaris aileme anlattim. Tabiki onlari cok zor bir duruma soktugumunda farkindayim. Kararima yinede anlayis gösterdiler

Artik hayatin bana ne göstereceklerini merakla bekliyorum

O zaman reis artık;
CyXMJLKUsAEEB-L.jpg

sende shumi gibi pistleri yakıp boktan bir kayak pistinde hayatını heba etme öleceksen git hayatını adadığın yerde öl.

Yıllardır bu işte şampiyon olunca zirvede bırakayım dedi herhalde

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesela Lahm da dünya sampiyonu olduktan sonra Milli takimi birakti direkt.

Zirveyi gördüler adamlar sonra biraktilar. Hadi futbol baska birsey de F1 cok tehlikeli, bir dikkatsizlik hayatinin sona ermesine neden olabilir.

Adam dünya sampiyonu olmus zirveyi görmüs ben duydugumda tabi sasirdim bugün ilk olarak ama biraz daha düsününce ben olsam ben de düsünürdüm birakmayi diye devam ettim. Sampiyonluk hayirli olsun, hayatinin devaminda basarilar dilerim Rosberg reise :hat:

Üst Alt