F1 Takip Başlığı - Sayfa 480 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takımı da sattı herifi

way be

hain mersedes
dün zaten çok hata yaptılar
verstapenin peşinden hemen pite aldılar, ne gerek var herifin lastiği zaten bitmiyo hiç, perezle farkı açardı iyice pitten çıkınca da pereze denk gelmezdi
güvenlik arabası çıkınca da almadılar
sanal güvenlik arabasında da almamışlardı ;D
herife soruyolar bi de güvenlik arabası gelirse hangi lastiği istersin diye daşak geçiyolar heralde ;D

Totoş ergen rockcu musun sen
ferrari düzeliyo artık bu şekil takılıyoruz hazırlan

EqBCzxmXAAMFhML

dün zaten çok hata yaptılar
verstapenin peşinden hemen pite aldılar, ne gerek var herifin lastiği zaten bitmiyo hiç, perezle farkı açardı iyice pitten çıkınca da pereze denk gelmezdi
güvenlik arabası çıkınca da almadılar
sanal güvenlik arabasında da almamışlardı ;D
herife soruyolar bi de güvenlik arabası gelirse hangi lastiği istersin diye daşak geçiyolar heralde ;D

ahbert hiç bi fikrim yok söylediklerine dair anladığım yahut takip ettiğim bir sport değil :LOL:sadece dün burdaki sohpete istinaden sonlara doğru açtım herif 15 sn öndeydi sonra arkalarda alakasız bi herif duvara girince herkes dip dibe girdi fark kapandı garip geldi baya 🥴

ahbert hiç bi fikrim yok söylediklerine dair anladığım yahut takip ettiğim bir sport değil :LOL:sadece dün burdaki sohpete istinaden sonlara doğru açtım herif 15 sn öndeydi sonra arkalarda alakasız bi herif duvara girince herkes dip dibe girdi fark kapandı garip geldi baya 🥴
o standart uygulama, kaza olunca öyle oluyo herkes göt göte giriyo isterse 50 sn önde olsun
he burda tek sıkıntı yarışı herifleri dizip tekrar başlatabilirlerdi diyebiliriz

kusura bakma da güvenlik aracıyla düğün konvoyu gibi şampiyon olunması kadar komik bişey olmazdı. güvenlik aracı fazla bile kaldı
kural neyse o olmali bence.

bu biraz sezon ortasinda tff'nin süper lig olayina benzemis.

hamilton hak ettimi ettmedimi orasini birsey diyemem. f1i yaklasik 10 senedir izlemiyorum. sirf burda okudugum icin yarisin sonunu izledim.

kural neyse o olmali bence.

bu biraz sezon ortasinda tff'nin süper lig olayina benzemis.

hamilton hak ettimi ettmedimi orasini birsey diyemem. f1i yaklasik 10 senedir izlemiyorum. sirf burda okudugum icin yarisin sonunu izledim.
kural kitabını bilmiyorum tabi ama mantıklı olan pist temizlenince sc nin çekilmesi ve şampiyonun pistte, mücadeleyle belirlenmesi olmalı ve öyle de oldu, fia kurallara aykırı bi durum yok dedi ayrıca. latifinin kazası hamiltonun şanssızlığı oldu ve aldığı riski mabadında patlattı, bütün mesele bu bence.

kural kitabını bilmiyorum tabi ama mantıklı olan pist temizlenince sc nin çekilmesi ve şampiyonun pistte, mücadeleyle belirlenmesi olmalı ve öyle de oldu, fia kurallara aykırı bi durum yok dedi ayrıca. latifinin kazası hamiltonun şanssızlığı oldu ve aldığı riski mabadında patlattı, bütün mesele bu bence.
According to the regulations, the safety car should not have turned back to the pits on the same lap as the lapped cars are waved through. The rule states that this is only allowed at the end of the following lap...

FIA tabiki öyle diyecek :emrah: Sampiyonun pisste bitmesi icin ellinden geleni yapti.

Dogrusu bu ama ozaman kurallarin degismesi lazim. mesela safety car'in pisste oldugu turlar sayilmamali mesela.

FIA, FIFA, UEFA hep ayni b...k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt