FA Cup 3.Tur | M.United 1-0 Liverpool | 9 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FA Cup 3.Tur | M.United 1-0 Liverpool | 9 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: FA Cup 3.Tur | M.United 1-0 Liverpool | 9 Ocak | İlk Yarı | Ntv Spor

Webb midir ne zıkkımdır onun bağlantılarnın iyi araştırılması lazm yeter artık adam tam bir ...........

Torres sezon başından beri çok formsuz,keza rooney de.Bu sezon tevez-berbatov öne çıktı forvet olarak.

Bu sezon pek izleyeedim Liverpool'umu,bugün tam izliyim maç da güzel derken yıkıldım torresi böyle görünce,ferdinand ezdi resmen.Steve G.'yi atarak tüy dikti hakemde.İzlenicek birşey kalmadı ortada.

ben kapattim maci howard webb'in basrolde oynadigi komedi filmini izleyemem daha fazla..

maci anlatan ingiliz spiker bile kirmizi kart'in cok agir oldugunu soyledi dusun artik..

Murat Kosova da doğru olduğunu söyledi. Arka taraftan gösterdiler tekrarlarını. 1 kere önden gösterdi kırmızı olduğu barizdi bana göre. Gerard tabanıyla -Carrick 'di sanırım- direk bileğine çok şiddetli girdi. Rafael 'in de salaklığı yüzünden kendi oyuncusu sakatlanacaktı.

Murat Kosova da doğru olduğunu söyledi. Arka taraftan gösterdiler tekrarlarını. 1 kere önden gösterdi kırmızı olduğu barizdi bana göre. Gerard tabanıyla -Carrick 'di sanırım- direk bileğine çok şiddetli girdi. Rafael 'in de salaklığı yüzünden kendi oyuncusu sakatlanacaktı.

bu tur pozisyonlar ingiltere liginde her macta oluyor ve normalde sari kart ile cezalandiriliyor bence dunya kupasi finalini yonetince webb'in bir tarafi kalkmis cok belli oluyor..

Cevap: FA Cup 3.Tur | M.United 1-0 Liverpool | 9 Ocak | İkinci Yarı | Ntv Spor

Reina coştu, üst üste 5 kurtarış. :D

Cevap: FA Cup 3.Tur | M.United 1-0 Liverpool | 9 Ocak | İkinci Yarı | Ntv Spor

14 dakikada 2 gol olması lazım :SS: Üst oynadım.

Üst Alt